po penal. (1:2) Real Madrid – Manchester United
1:1
(0:1)
Komentuje: Jaroslav Svoboda

Já se s vámi loučím, s konstatováním, že Real Madrid sice srovnal s Manchesterem stav gólem z pokutového kopu, v penaltovém rozstřelu však prohrál 1:2. Za pozornost děkuje Jaroslav Svoboda a u dalších přenosů již brzy na počtenou.

International Champions Cup pokračuje již dnes, a to zápasem v asijské části turnaje. Tam, přesněji pak v čínském Nankingu, na sebe narazí Inter Milán a Olympique Lyon. Utkání přineseme také živě, a to od 14:05.

Celé utkání odehrála pouze dvojice hráčů Manchesteru United Martial a Fellaini. Zbytek základních jedenáctek střídal, manchesterský Ander Herrera dokonce hned po sedmi minutách druhé půle, ačkoliv se do hry dostal právě až díky střídání v poločase. Ze zápasu jej vyřadilo nešťastné zranění.

Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 6:6. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 5:1. Fauly: 16:20.

Utkání je tedy u konce a jestliže první poločas opravdu nepatřil mezi nejzáživnější fotbalová představení, tak druhý již byl poněkud příjemnější na koukání. A vše nakonec vyšperkovaly penalty, ve kterých se střelci předháněli v zahazování. Manchester United vítězí v rozstřelu 2:1.

Manchester United vítězí na penalty, protože Casemiro, oproti pokutovému kopu ve hře, nyní trefuje jen břevno! United vítězí v rozstřelu 2:1!

Daley Blind poslal míč doprostřed branky, po zemi. A hlavně do sítě.

Neskutečný! Theo Hernández míjí branku a po čtyřech sériích je stav stále jen 1:1!

A Victor Lindelöf trefuje doprostřed branky a pro Casillu nebyl tento zákrok těžký!

De Gea byl velmi blízko úspěšnému zákroku, sáhl si na míč, ale neuspěl! Quezada srovnává stav na pokutové kopy!

Tak až Mchitarjan trefuje branku, posílá míč přesně k tyči, na druhou stranu, než kam se vydal Casilla.

Ani Óscar neuspěl, i jeho vychytal De Gea! To teda není zrovna ideální vizitka pro střelce!

To snad není možné! Scott McTominay také nedává! Jeho vychytal brankář Casilla!

Ale ani Mateo Kovačić není úspěšný, toho vychytal De Gea!