konec Norsko – Česko
0:1
(0:0, 0:1, 0:0)
Komentuje: Lukáš Peroutka

Je konec, Češi vyhrávají také druhé utkání v Lillehammeru, tentokrát fotbalovým výsledkem 1:0. O jedinou branku utkání se ve 30. minutě postaral Dominik Simon, vynikající výkon dnes podali oba brankáři. Jakub Kovář udržel čisté konto v obou utkáních na norském ledě.

Díky za pozornost, český národní tým pokračuje svůj program příští týden.

60:00

59:55
Norsko přešlo útočné pásmo, ale ztrácí kotouč.

59:39
Holøs nepropálil od modré hradbu těl před sebou, Češi posouvají puk do středního pásma.

59:13
Søberg pádí na střídačku, Norové v šesti.

59:06
Domácí vybojovali kotouč a dostávají se do útoku.

58:50
Valský nahodil ze středního pásma puk tak, že Søberg nemohl rozehrát. Buly v norské třetině.

58:27
Češi v útočném pásmu, Norům se čas rychle krátí.

57:59
Toho mohl využít Valský, ale z levého kruhu nasměroval svou střelu jen do Søbergových betonů.

57:40
Domácí tlačí, aktivně napadají a vzadu hrají na velké riziko.

57:10
Simon ale vyváží kotouč daleko od Kováře.

56:51
Po chybě v rozehrávce se Norové dostali do pásma a snaží se dostet ze sevření u zadního mantinelu.

56:14
Icing Norska.

55:58
Jank je zpátky na ledě, Češi v plném počtu.

55:28
Po Thoresenově teči těsně před Kovářem proskákal puk brankovištěm, naštěstí pro český tým těsně vedle levé tyče.

54:55
Puk zašlápnutý u zadního mantinelu, následuje buly před Kovářem. Norové se zatím nedostali k výraznější šanci.

53:58
Za hrubost je vyloučen Bohumil Jank (CZE). Šance pro domácí celek.

53:51
Sražená norská přihrávka končí v ochranné síti nad Kovářovou brankou.

52:45
Icing Norů. Něco přes sedm minut zbývá domácímu týmu na to, aby se pokusil Jakubu Kovářovi vstřelit za dva zápasy alespoň jednu branku.

52:25
Valský vyhrál buly v útočném pásmu čistě na Mozíka na modré čáře, jeho příklep ale míjí branku. Přesto tuto akci Češi sehráli překvapivě a velmi dobře.