Komentuje

90

89
Plzeň právě vstřelila branku!
Hosté strhávají díky šťastné brance zápas na svou stranu. Centr do vápna se totiž odrazil od TOMÁŠE KEPLA do brány Reichla, který již nedokázal zareagovat.

88
To byla velká šance Plzně! Hosté se dostali ke střele v malém vápně, kterou však skvěle zneškodnil brankář Reichl.

86
Do konce zápasu bývá zhruba pět minut a stav je zatím nerozhodný. Dokáže jeden z týmů strhnout zápas na svou stranu?

85
Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Ryška, přichází Holík.

83
Nebezpečný centr přilétl do vápna Plzně, kde na něj domácí jen tak tak nedosáhli. To jinak mohla být velká šance.

77
Sigma se dostala ke střeleckému pokusu, avšak branku Plzně minula. Od ní tak odkopává Mařík.

75
Zápas spěje do své finální fáze a zatím není rozhodnuto.

69
Akci Plzně nyní zastavil ofsajd.

65
Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Nízký, přichází Kratochvíl.

64
Hosté jsou aktivní a vyrovnávají na 1:1. TOMÁŠ ARZBERGER vybojoval míč ve vápně a poté střelou z otočky srovnal.

64
Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Grečmal, přichází Šidlík.

61
Žlutou kartu dostává Grygar (SK Sigma Olomouc).

61
Nyní však Reichlovi vypadl míč z rukou po střele Plzně, ale s dorážkou si poradil, když ji vyrazil na roh. Následující roh Plzeň nevyužila.

59
Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Kamas, přichází Vybíral.

58
Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Pek J., přichází Svoboda.

58
Plzeň znovu ohrozila branku Olomouce, ale i nyní si Reichl se střeleckým pokusem bez obtíží poradil.

55
Dva na jednoho nyní mířili Plzeňští vstříc brance Sigmy, ovšem hosté si ukopli balon.

54
Plzeňští nyní ostřelovali branku Olomouce, proti střelám musel dvakrát zasahovat Reichl. Obě byly z vápna, nicméně příliš starostí s nimi Reichl neměl.

51
Domácí se poprvé ve druhém poločase dostali ke střele, po níž nakonec budou ještě zahrávat roh. Brankář Mařík vyrážel střelu k bližší tyči.