Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Martin Sladký, přichází Adam Bednár.

Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Dominik Collin, přichází Jan Carda.

Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Filip Ardamica, přichází Jan Martinec.

Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází David Nízký, přichází Tomáš Macháček.

67
67. Rostislav BAĎURA - 5:2

67
Olomouc právě vstřelila branku!
Nějakých pětadvacet minut před koncem zápasu je zřejmě rozhodnuto! ROSTISLAV BAĎURA ukradl míč rozehrávajícímu soupeři, tím se dostal do samostatného úniku a po kličce gólmanovi už měl jednoduchou práci.

65
Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Rostislav Tomek, přichází Marcel Jiran.

60
60. Rostislav BAĎURA - 4:2

60
S góly se nám roztrhl pytel, i další střela totiž končí v síti a Sigma znovu vede o dva góly. Tentokrát se o to zasloužil střídající ROSTISLAV BAĎURA, který vystřelil z kraje pokutového území a uklidil míč k vzdálenější tyči.

59
59. Lukáš POUČEK - 3:2

59
Dynamo právě vstřelilo branku!
Domácí obrana teď zůstala ve velkých nedbalkách a jako trest přichází další snížení Dynama! LUKÁŠ POUČEK převzal krátkou přihrávku po ose hřiště, za obranou Sigmy se rychle otočil a zakončil mimo dosah Reichla.

56
56. Václav MÍKA - 3:1

56
Českobudějovičtí bleskově odpovídají a snižují na rozdíl dvou gólů! Jeden z hostů si navedl balón na levačku a z hranice šestnáctky vypálil. Reichl tento pokus jenom vyrazil a VÁCLAV MÍKA se z dorážky už nemýlil.

55
Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Jan David, přichází Jiří Kratochvíl.

55
55. Lukáš RAAB - 3:0

55
V desáté minutě druhého poločasu vede Sigma už 3:0! Míč si na penaltový puntík postavil LUKÁŠ RAAB a neomylně zacílil ze svého pohledu do pravé poloviny brány.

54
54.

54
Právě Surzyn centroval na první tyč, mezitím byl ve vápně stažen k zemi Jan Kotouč a je z toho penalta!

46
Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Jakub Yunis, přichází Rostislav Baďura.

46
Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Mojmír Chytil, přichází Lukáš Raab.

42
Jindřich Kadula zbytečně fauloval zezadu a viděl dnešní první žlutou kartu.

33
33. Jan DAVID - 2:0

33
Sigma zaslouženě zdvojnásobila svůj náskok! Centr z rohového kopu David Vávra sice vyboxoval, jenže míč poslal jen k JANU DAVIDOVI a ten ho stihl uklidit do odkryté brány.

4
4. Jakub YUNIS - 1:0

4
Domácí tým se hned z první příležitosti dostává do vedení! JAKUB YUNIS si naskočil na kratší centr z pravého křídla a hlavou usměrnil balón k Vávrově levé tyči.