konec FC Vysočina Jihlava – FC Zbrojovka Brno
2:4
(2:4)
Komentuje: Daniel Kinc

S konstatováním, že Brno na hřišti Jihlavy zvítězilo 4:2, se s vámi loučím a přeji pěkný zbytek dne.

90

89
Vysočina už vrhá všechny své síly směrem vpředu, jenže stále chybí borcům ve žlutém klid na přihrávce.

89
Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází M. Vintr, přichází Pyš.

88
Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Kvych, přichází Holman.

86
Domácí rozehrávali dva přímé kopy, ale znovu bez úspěchu. Obrana Brna ve druhém poločase působí bezchybně.

83
Obrana Brna odvrací jeden centr za druhým a nakonec celou akci Jihlavy pokazil útočný faul.

81
Rozběhla se poslední desetiminutovka a domácí budou mít co dělat, aby se ještě pokusili alespoň o vyrovnání.

79
Znovu se ale Vysočina šance nedočkala, obrana soupeře byla dravější a míč odvrátila.

78
Další rohový kop pro domácí mužstvo.

77
Jihlava kombinuje s míčem na kopačkách na obranné polovině, jenže hosté odpovídají rychlým presinkem.

76
Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Pachlopník, přichází Koláčný.

75
Další akci Jihomoravanů zastavil ofsajd.

74
Bez ohrožení branky, přetažený centr obrana domácího celku opět odvrátila a míč zbytečně odkopla zpět na polovinu Zbrojovky.

73
Hosté vystihli rozehrávku, rychle přešli dopředu a po faulu soupeře budou zahrávat přímý kop.

73
Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Třasoň, přichází Kroutil.

71
Dvacet minut před koncem domácí fotbalisté stále v útoku, ale obrana Zbrojovky se jeví jako nedobytná hráz.