Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Třasoň, přichází Kroutil.

Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Průša, přichází Řezáč.

Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Mašič, přichází Urbánek.

Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Karmazín, přichází Fikar.

45
Žlutou kartu dostává Smejkal (FC Vysočina Jihlava).

43
Jihlava právě vstřelila branku!
A daří se jim snížit ještě před koncem poločasu! Autorem další branky Jihlavy je PAVEL SVOBODA – 2:4!

34
Brno právě vstřelilo branku!
Hosté na hřišti naprosto dominují a vedou už o tři branky. Autorem čtvrtého zásahu Brna je ANTONÍN RŮSEK – 1:4!

30
To ale hosty nemusí mrzet, protože po další akci vedou už o dvě trefy. Autorem třetí branky Brna je OLEH KVYCH – 1:3!

27
Žlutou kartu dostává Sedlmajer (FC Zbrojovka Brno).

19
Hosté jsou v laufu a během dvou minut otáčejí skóre, a poprvé v duelu vedou! Autorem branky je ANTONÍN RŮSEK – 1:2!

17
A je zaslouženě vyrovnáno! Hosté se ze svého tlaku dočkali branky, jejím autorem je MARTIN KROPÁČEK – 1:1!

9
Žlutou kartu dostává Marek Vintr (FC Zbrojovka Brno).

6
Po rozehrávce nakrátko přišel centr do vápna, po němž se domácí ujímají vedení! Autorem branky je AMIR MAŠIČ – 1:0!