2:0
(1:0)
Komentuje: Zdeněk Plánka

To je z Brna vše. Přeji pěkný zbytek nedělního dne.

Zápas nám končí netradičně v 105. minutě. Nicméně Zbrojovce přerušení utkání v druhé půli vadit nemuselo. Brno vítězí nad Slavii 2:0 a má již jistotu záchranu. Je třeba říct, že domácí zvítězili zaslouženě, a to především za výkon v první půli. Slavia sice ve druhé části trochu přidala, ale prakticky si nevypracovala žádnou velkou šanci. Pražané tak musí o záchranu ještě bojovat.

90+15
Boudjemaa si dělal prostor před vápnem a nakonec i vystřelil. Jeho pokus šel však vysoko nad bránu.

90+14
Zápas míří do svého finiše. Slavia se snaží utkání zdramatizovat. Brno se ale brání bez úhony.

90+13
Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází David Pašek, přichází Tomáš Janotka.

90+12
Další centr do vápna Zbrojovky. Hladký nepříliš jistě vyboxoval míč a hosté se ještě dostali ke střele. Zakončení šlo ale mimo bránu. Mohlo to být dramatické.

90+11
Problémy v sektoru hostí, kam byla nucena vstoupit security služba i policie ČR.

90+10
Hladký si šel pro centr, ale po střetu se soupeřem míč neudržel a ten mířil do brány. Brněnského brankáře zastoupili obránci.

90+9
Už se opět hraje. Pernica odkopl míč do bezpeční až k půlícími kruhu. Slavia tedy opět u míče.

90+8
Oba dva hráči mají krvavé šrámy, musí tak dočasně ze hry. Zbrojovka ještě může jednou střídat, Slavia ne.

90+7
Po Nitranského centru byl míč odvrácen, došlo ale k hlavičkovém souboji na hranici vápna, po kterém se srazili hlavou Košťál a Smejkal. Nepříjemná věc.

90+7
Dostálův zblokovaný centr. Slavia bude zahrávat rohový kop...

90+6
Nevypadá to s hosty dobře. Teď navíc unikl po pravém křídle Pašek, jeho centr ale nebyl příliš dobrý.

90+5
Nic zajímavého se na hřišti neděje. Hra hodně utrpěla. Slavia nemůže dostat Brno pod tlak, to v pohodě kontroluje hru.

90+4
Dnešní utkání sleduje 2066 diváků.

90+3
Zatím je to na hřišti neslané, nemastné, přerušení utkání mělo rozhodně vliv.

90+2
Rychleji to jde Zbrojovce, která poslala centr z levé strany před bránu. Tam byl ale připravený Radek Černý.

90+1
Oba týmy se samozřejmě musí opět zahřát do tempa. To bude nějakou chvíli trvat.

90
Hra opět začala v 90. minutě. Rozhodně se tedy bude hrát ještě čtvrt hodiny. To je jasné.