1:1
(1:1)
Komentuje: Miroslav Fantal

Děkujeme za pozornost. Z Olomouce je to pro dnešek vše.

Je to tady. Sigma v domácím prostředí remizuje 1:1 s vedoucím týmem tabulky ze Sparty. Obě branky padly v první půli, kdy se trefili Doležal s Hušbauerem.

90
Doležal vlétl neohroženě mezi dva obránce, se kterými si téměř poradil. Nakonec se ale k míči přeci jen hosté dostali.

90
V době, kdy sudí nastavil dvě minuty hry, si pomohl faulem Vepřek. Míč má Sparta.

90
Poslední minuta základní hrací doby a domácí drží míč na polovině soupeře.

88
Wijlaars dostal před pokutovým územím soupeře chvíli času a prostoru, jeho střela byla ovšem hodně nepřesná.

87
Hra se odvíjí už jen na polovině Sigmy, která se zuby nehty brání. Nyní Schulmeister získal míč v souboji s Krejčím. Domácí nebudou nikam spěchat.

85
Hušbauer přízemní přihrávkou vybídl k brance Bednáře, který z první v ideální pozici neprostřelil Zlámala. Domácí brankář se předvedl vynikajícím postřehem.

84
Domácí fotbalisté melou z posledního, do šance se však mohli dostat. Karaš vybojoval míč a pár vteřin jej podržel, poté o něj ale přišel, neboť neměl komu nahrát.

Dnešní utkání sleduje 7588 diváků.

83
Krejčí má očividně stále dostatek sil a je to znát. Po jeho přízemní střele musel gólman Sigmy na zem.

82
Na centr Costy vyskočil u bližší tyče Zlámal, který na chvíli uklidnil situaci.

81
Olomoučtí fotbalisté se brání postupnému útoku Sparty.

80
Domácí podruhé v utkání střídají. Trenér Psotka posílá na hřiště slovenského mladíka Karaše, který zastoupí Ordoše.

78
Krejčí si udělal z domácích obránců kuželky a téměř od autové čáry poslal míč na Marečka. Hostující hráč poslal sice nádhernou pumelici, škoda pro něj, že šla někam do sektoru fanoušků Sparty na podélné tribuně.

77
Nedorozumění v domácí defenzivě měl možnost potrestat Lafata, který zůstal osamocený. Jeho prudká rána se ale mezi tři tyče nevešla.

76
Krejčí se i přes dotěrného Varadiho dostal k centru, Zlámal si ovšem pro míč došel.

74
Žlutá karta byla posledním momentem pro Housku v utkání. Na hřiště přichází Wijlaars.

74
Houska musel zatáhnout za záchranou brzdu, když ztratil míč na polovině soupeře. Žlutá karta pro domácího hráče.