konec FC Slovan Liberec – FC Zbrojovka Brno
2:0
(1:0)
Komentuje: Jakub Martínek

Liberec zaslouženě vítězí a poráží brněnskou Zbrojovku 2:0. Slovan od úvodních minut toužil po vítězství a svoji herní převahu také nakonec zúročil.

To jde ode mě ze stadionu U Nisy vše. Přeji Vám příjemný zbytek sobotního večera a zase někdy u dalších on-line přenosů napočtenou.

90+1
Brněnský Husár vidí za faulu na Sackeyho žlutou kartu.

90+1
Hlavní rozhodčí Matějek nastaví 1 minutu.

90
Domácí fanoušci se dožadovali penalty. Nakonec z toho ale bude pouze roh pro Liberec.

89
Liberečtí už si hlídají závěrečné minuty a nikam nepospíchají. O třech bodech pro Slovanu už není pochyb.

88
Poslední střídání. Do hry se podívá Coufal, ze hry odešel Rybalka.

88
Kroupa se objevil v dobré gólové příležitosti. Jeho nepříliš razantní hlavičku la pokryl gólman Kovář.

87
Pavelka si nezpracoval ideálně přihrávku od Šurala. Do zakončení se tak domácí záložník nedostal.

86
Rabušic mohl zkompletovat hattrick. S balonem se ale ocitl v ofsajdu.

85
Před námi je posledních pět minut dnešního utkání. Vypadá to, že Liberec potvrdí roli favorita a zvítězí.

84
Hosté z Moravy už působí hodně odevzdaným dojmem. Třetí branku Slovanu mohl přidat Rybalka. Doležala ale z blízka neprostřelil.

82
Liberec právě vstřelil branku!

Je rozhodnuto! Severočeši přisávají svoji druhou přesnou trefu a devět minut před koncem už vedou o dvě branky. Sackey svoji přesnou přihrávkou našel přesně MICHAELA RABUŠICE, který se z penaltového prostoru nemýlil – 2:0.

81
Fotbalisté Zbrojovky už příliš času nemají. Navíc se hraje převážně na jejich polovině.

80
Hosté naposledy vystřídali. Poslední deset minut si zahraje Přerovský, který nahradil Frejlacha.

78
Severočeši ještě následně zahrávali standardní situaci kousek za hranicí vápna. Kušnírův pokus ale vytlačil hostující brankář mimo tři tyče.

77
Liberečtí předvedli bleskové přečíslení, po kterém mohli zřejmě rozhodnout. Ndiaye ale v zakončení selhal a balon před Doležalem vůbec netrefil.

76
Pavelka se znovu dopustil prohřešku proti pravidlům. Na druhou žlutou to ale rozhodně nebylo.

75
Kušnír vybojoval autové vhazování, kterého se také posléze ujme. Domácí obránce ale nikam nespěchá a dává si načas.