Komentuje: Martin Augustin

Statistiky zápasu:
Držení míče: 62 % : 38 %.
Střely na branku: 8:2. Střely mimo: 7:1. Rohy: 8:4. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 7:17.

Fotbalisté Českých Budějovic otočili ve druhém poločase barážové utkání s Táborskem a nakonec vítězí 2:1!

V první půli mělo účast v nejvyšší soutěži hájící Dynamo několik šancí, v nichž ale hráči nechali vyniknout brankáře Pastornického a nebo mířili vedle. Krátce před přestávkou tak přišel šok. Králik fauloval Šašinku a nařízenou penaltu proměnil Bojan Djordjić. Krátce po změně stran však dostali možnost zahrávat pokutový kop také domácí a nemýlil se ani Jan Suchan. V dalším průběhu utkání měli českobudějovičtí fotbalisté sice více ze hry, ale do šancí se už přes urputně bránící Táborsko příliš nedostávali. Nakonec se na ně usmálo štěstí až v nastavení. Po rohovém kopu Suchana prodloužil Králik míč na zadní tyč a tam se prosadil střídající Matouš Nikl. Ten tak Dynamu zajistil těsný náskok do odvety, která se hraje v neděli v Táboře.

90+7

90+7
Domácí jsou při chuti! Alli prostrkával za obranu na Samuela Šiguta. Tomu znemožnil zakončení skluzující hráč a navíc byl domávnut ofsajd!

90+7
Suchanův roh odvrátil Plachý. Míč pak vyvezl alespoň na půlku Vladimír Zeman.

90+6
Ještě jeden rohový kop Dynama...

90+4
Dynamo právě vstřelilo branku!
Domácí skórují na konci 4. minutě nastavení! Po rohovém kopu Jana Suchana zapracoval výborně Martin Králik. Ten balón prodloužil na zadní tyč, kde vyplaval volný MATOUŠ NIKL, jenž hrací předmět pohodlně doklepl do volné brány.

90+3
Střídání v týmu FC SILON Táborsko:
ze hřiště odchází Jakub Kopáček, přichází Jan Mach.

90+2
Ondřej Bláha fauloval Suchana.

90+2
Zmatky u hostujícího střídání. Hostující vedoucí signalizoval odchod Jakuba Šašinky, místo kterého měl přijít na hřiště Jan Mach. Tuto změnu však v poslední chvíli zrušil kouč Nádvorník.

90+1
Rozehrávka nakrátko. Poté přetáhl centr Patrik Hellebrand.

90+1
Druhý poločas bude nastaven o pět minut. Musa Alli získal pro domácí další rohový kop.

90
Nákop Králika do pravého křídla našel Matouše Nikla. Ten balón z jedničky posouval směrem na rozběhnutého Samuela Šiguta, ovšem blíže k němu měl Pastornický.

89
ze hřiště odchází Bojan Djordjić, přichází Vladimír Zeman.

88
Po centru z levé strany hlavičkoval Jakob Tranziska. Ten přizvedl balón nad bránu.

88
Tu rozehrál Hellebrand. Hostující obrana jeho centr přizvedla mimo dosah nabíhajících hráčů.

87
Samuel Šigut si to z pravé strany drze namířil směrem k šestnáctce. Luboš Tusjak mu vložil do cesty tělo a po intervenci pomezního je pískán nedovolený zákrok. Standardní situace.

86
Žluté karty za vzájemný souboj dostali Vincent Trummer a Jiří Kateřiňák.

85
Florent Poulolo vyzkoušel střelecké štěstí z dálky. Míč se stal poměrně snadnou kořistí pro Martina Pastornického.