konec MFK Karviná – FK Mladá Boleslav
1:2
(0:2)
Komentuje: Aleš Pur

Utkání je u konce a hosté si odváží všechny body. Ve druhé půli se ale museli o svůj náskok strachovat, neboť začali hrát hodně opatrně, sami se dopředu moc nevydávali a přenechali iniciativu Karviné. Ta hrála s chutí a v 70. minutě byla odměněna snižující brankou z kopačky Rajmunda Mikuše. Domácí tým se pak hnal za srovnáním, jenže víc už tým nezvládl. Zápas tak skončil výsledkem 1:2, což znamená, že Karviná má po třech kolech tři body, zatímco Mladá Boleslav jich má plných sedm.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek dne a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.

Utkání sledovalo 3 226 diváků.

Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 2:6. Střely mimo: 11:4. Rohy: 2:3. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 20:22.

90+7

90+7
O malou chvíli později už Ladra vystřelil a ještě donutil Ciupu k zákroku.

90+6
Ladra šperkoval akci u vápna příhrou na pravou stranu, ta byla zblokována.

90+5
Za strkanici na půlce dostal žlutou kartu domácí Jaroslav Svozil.

90+5
Zdržování gólmana Matouše Trmala už bylo přes čáru, byl potrestán žlutou kartou.

90+4
Šimek tlačil přihrávku na malé vápno, obrana domácích zvládla míč odkopnout.

90+3
Stále se hraje na polovině Karviné, ta by teď potřebovala rychlý kontr.

90+2
Na trávníku teď leží hostující Mašek. Až se postaví, tak jeho spoluhráči rozehrají přímý kop.

90+1
Mašek vhazuje na útočné polovině, ani on s tím nechvátá. Mladá Boleslav to už chce prostě ukopat za každou cenu.

90
Bude se přidávat pět minut.

89
Trmal si koleduje o žlutou kartu, jeho odkop je totiž hodně pomalý. Rozhodčí má ale zatím trpělivost.