Zákroky brankářů¨
Tomáš Grigar (Teplice) – 0 zákroků
Jindřich Staněk (Plzeň) . 1 zákrok

Držení míče: 31 % : 69 %.
Střely na branku: 2:1. Střely mimo: 3:7. Rohy: 2:14. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 15:16.

Překvapení hned v první den nového ročníku FORTUNA:LIGY. Plzeň po slibné přípravě naprosto vyhořela v Teplicích a to jak výsledkově, tak herně. Teplice zaslouženě vítězí 1:0 trefou z penalty ve 28. minutě. Dalším plzeňským negativem před druhým předkolem Konferenční ligy je zranění Lukáše Hejdy. Ten nejprve zavinil pokutový kop a v 36. minutě musel být ze zdravotních důvodů stažený. Viktorii nepomohlo ani trojí střídání po zhruba hodině hry. Za celý zápas Plzeň pořádně nevystřelila na bránu. Teplice skvěle bránily, měly větší nasazení a můžou tak slavit tři body.

90+5

90+5
Mosquera si narazil na levé straně, jeho centr přes Radostu šel hned z vápna.

90+4
Staňkův nákop Teplice snadno odvrátily a rýsoval se brejk domácích. Krátce poté chytily Jukla křeče, navíc tomu předcházel nedovolený zákrok Viktorie.

90+3
Útočný faul Durosinmiho na levé straně, k míči jde pomalu, ale jistě gólman Grigar.

90+2
Plzeň má výraznou převahu na držení míče, ale na to se fakt nehraje.

90+1
Roh z levé strany sebral Grigar v malém vápně, vzápětí je pískáno v neprospěch Plzně.

90+1
Nastavují se čtyři minuty.

90
Střídání v týmu FK Teplice:
ze hřiště odchází Abdallah Gning, přichází Tadeáš Vachoušek.

89
Řezník autorem faulu na Jásira z pravé strany. Teplice budou ještě jednou střídat a tím rozkouskují závěr duelu.

88
Mosquera nacentroval zleva, Bucha měl rychlost, potom Jásir dostupoval Jirku.

87
Havelka naskočil do souboje s Jemelkou na pravé straně, ten ještě byl otřesený.

86
Chorý na sebe natáhl obránce a chtěl postrčit na levou stranu, kde ovšem obránce odrazil míč o Mosqueru a hrát se tak bude od Grigara.

85
Odpískána ruka někoho z hostujících fotbalistů na půli a Tepličtí můžou tahat čas.

84
Teplice velice dobře brání. To plzeňská hra má celkově k ideálu hodně daleko.

83
Chorý se odpoutal od beka na bližší tyči, ale hlavou minul branku a rozehrávat tak bude Grigar.

82
Kalvach si vyměnil míč na pravé straně, jeho centr byl zablokovaný Jásirem na roh.