konec FK Teplice – FC Viktoria Plzeň
1:1
(1:1)
Komentuje: Martin Pešout

Teplice se nedokázaly prosadit v početní výhodě po vyloučení Čišovského. Ve druhé půli Kozáčika prakticky ani neohrozily, proto Plzeň v klidu ubránila remízu 1:1. První poločas nabídl rozhodně lepší hru, než druhá část utkání.

90+1
V závěru ještě dostal žlutou kartu domácí Ljevakovič.

90+1
Taktické střídání plzeňského trenéra Vrby. Na hřiště poslal Hejdu místo Ďuriše.

90
Sudí Jech nastavil dvě minuty.

88
Plzeňský kotel je v dobré náladě, příznivci Viktorky rozhodně vylepšují atmosféru na tribunách.

87
Matula za polovinou hřiště fauloval Ďuriše. Míč pro Plzeň.

85
Ježdík centroval na Melunoviče, ale u míče byl dříve brankář Viktorky Plzeň Kozáčik.

83
Teplice potřetí vystřídaly. Poprvé na domácím hřišti nastoupil Marek Jarolím, dohrál Mahmutovič.

82
Pyrotechnika v sektoru fanoušků Viktorie Plzeň. Vidíme tam bengálské ohně a světlice.

81
Diváci pískají, Teplicím se nedaří dostat Plzeň pod tlak.

79
Mahmutovič (TEP) inkasoval žlutou kartu.

78
Trenér Přerost podruhé vystřídal. Na hřiště se dostal Melunovič místo Podaného.

78
Teplický Mahmutovič má dnes formu. Tentokrát sám dostal plzeňské beky pod tlak a vybojoval rohový kop.

76
Teplice uzamkly Plzeň před její bránou. Západočeši pouze odkopávají míče do bezpečí!

74
Ljevakovič se pustil do individuální akce, na jejíž konci našel Jindráčka. Jenže ten z otočky bránu netrefil.

71
Teplice chtějí zápas rozhodnout, ale směrem dopředu se jim skutečně nedaří. Naopak Plzeň neprodyšně brání a sází na brejky. Do toho teplický kotel žádá odchod trenéra Přerosta.

69
Domácí Dolejš sice obehrál Řezníka, ale pak velmi nepřesně vystřelil. Jeho střela skončila v desáté řadě jižní tribuny.

66
Teplice poprvé vystřídaly. Na hřiště vběhl Dolejš, který nahradil Vůcha.

63
Teplice nyní několikrát mohly ohrozit Kozáčika, jenže je pokaždé zradila v kombinaci finální přihrávka na útočníka.