konec SK Slavia Praha – FC Zbrojovka Brno
5:0
(2:0)
Komentuje: Petr Bílek

Máme za sebou utkání, které skončilo demolicí fotbalové Zbrojovky Brno. Hosté na svého soupeře dnes nestačili a na hřišti v pražském Edenu podlehli Slavii vysoko 5:0.

90+5
Poslední střídání. Odešel Škoda a nastupuje Hurka.

90+4
Domácí střídají: Odešel Kisel a nastupuje Tomáš Frejlach.

90+3
Žlutou kartu dostali za lehkou vzájemnou potyčku Fall a Škoda.

90+3
Slavia právě vstřelila branku!
Demolice hostů pokračuje, když si na přihrávku před bránu naběhl KAROL KISEL a z bezprostřední blízkosti zvýšil na 5:0.

90+2
Parádní střelu směrem k Doležalovi vyslal Petrák. Hostující gólman musel zpod břevna vyškrabávat na roh.

90+1
Druhý poločas se bude především kvůli dlouhému ošetřování Čontofalského nastavovat o šest minut!

90+1
Domácí střídají. Odešel Tusjak a nastupuje Čonka.

90
Další gól mohl přidat Kisel, z hranice vápna ale mířil nad bránu.

89
Po rohu Karola Kisela se míč snesl až na hlavu MARTINA LATKY, který pohodlně zvyšuje na 4:0 pro domácí!

87
Po střele domácího Tusjaka budou sešívaní zahrávat rohový kop. Kiselovi se moc nechce zahrávat roh pod kotlem hostů.

86
Zápas sleduje 6163 diváků.

85
Domácí v pohodě drží balon na polovině soupeře a nepřipouštějí hosty k tomu, aby si vytvořili závěrečný tlak.

84
Nyní mají možnost kopat rohový kop i domácí. Centr do vápna ale nebyl nebezpečný ani pro Doležalovu bránu.

83
Následná standardka nebyla pro domácí nijak nebezpečná.

82
Švancara nyní málem zavařil Čontofalskému. Nakonec je z toho ale jen roh pro Zbrojovku.

80
Deset minut před koncem hosté střídají. Odešel Zavadil, nastupuje Lamine Fall.

78
Na výlet mimo vápno se nyní vydal také Čontofalský. Celou situace zvládl dobře a balon odkopl daleko na polovinu soupeře.