konec FK Příbram – FK Dukla Praha
1:1
(0:1)
Komentuje: Michal Mezera

Příbram se rozchází s Duklou Praha smírně 1:1 a ani v pátém kole nedokázala vyhrát. Velká škoda, protože domácí měli zvláště ve 2.poločase obrovské šance. Oba týmy si tak připisují po jednom bodu. Pěkný zbytek víkendu.

90+2
Tohle už Dukla ubrání. Velká škoda pro domácí, že nevyužili obrovské šance ve druhé půli.

90+1
Nastavují se 2 minuty.

90
Roh pro Příbram, Danoski skvěle vybojoval tuto příležitost.

89
Dukla kontroluje míč, Příbram vytahuje pressing.

88
Radek Dejmek hraje dnes výborně, nejen, že si plní své defenzivní povinosti, ale i podporuje výrazně útok.

86
Závěr je velmi zajímavý! Dukla už se soustředí hlavně na defenzívu, Příbram touží po třech bodech.

85
Střídání (Dukla) . Ze hřiště odešel Jan Pázler, nahradil ho Lukáš Štetina.

83
Poslední střídání Příbrami - odchází Tomáš Pilík a přichází Kalivoda.

82
Další megašance Příbrami, nejprve Rada s obrovským štěstím vytahuje míč mimo tři tyče a poté Wágner střílí těsně vedle! Příbram by si druhý gól zasloužila!

81
Další střídání domácích - odchází Pleško a na poslední minuty přichází útočník Tomáš Wágner.

80
Božič za faul na Danoskiho dostal žlutou.

79
Další velká příležitost domácích! Faulovaný Danoski, výhoda domácích a následná střela na zadní tyč Milana Mišůna, scházely centimetry!

78
Příbram střídá poprvé - odchází Šlapák, přichází Pavel Pilík.

77
Pospěch v těžké pozici netrefuje branku Příbrami.

76
Rohový kop pro pražany, celkově čtvrtý.

74
Tak to byla jedna obrovská šance Příbrami za druhou! Ani Koukal, ani Mišůn netrefili ve výborné pozici branku Dukly! Tohle měl být gól, to může Příbram na konci mrzet...

72
Berger kopal roh hostí, našel i hlavu spoluhráče, ale ta nezamířila mezi 3 tyče.

71
Rychlý brejk domácích, ale Pilík trefuje ve finální fázi jen prvního bránícího hráče.