konec FK Příbram – FK Mladá Boleslav
1:1
(1:0)
Komentuje: Michal Mezera

Právě skončilo utkání 3. kola Gambrinus ligy. Příbram se rozešla s Mladou Boleslaví smírně - 1:1. Domácí byli v první půli lepším týmem, také zaslouženě vedli, ale hosté se po přestávce výrazně zlepšili a dokázali vyrovnat. Body si tedy soupeři zřejmě po zásluze rozdělují. Hezký zbytek dne ze zasluněné Příbrami přeje Michal Mezera.

90
Poslední vteřinky tohoto utkání, oba týmy si zřejmě připíší jeden bod do tabulky Gambrinus ligy.

89
Boleslavské střídání č.2 - odchází Sivrič, nahrazuje ho Martin Nešpor.

88
Boleslavský ofenzivní záložník Mareš vystřelil z třiceti metrů, ale bránu vysoko minul.

87
Lukáš Pleško se snažil vyslat zajímavý centr do pokutého území Boleslavi, ale Kúdela jeho centr odvrátil do bezpečí.

86
Připravované je i druhé a třetí střídání Mladé Boleslavi. Je vidět, že zřejmě budou hosté spokojeni s jedním bodem.

85
Domácí se snaží ještě hrát dopředu a rozhodnout dnešní utkání. U míče je Kalivoda.

84
Dnešní utkání v příbramské Startip Aréně sleduje 3.627 platících diváků.

82
Poslední střídání Příbrami - odešel Tomáš Pilík a nahradil ho David Kalivoda.

80
Šlapák se dostal nadostřel boleslavské branky a byl faulován - standardka pro Příbram.

78
Vystřídali také hosté - odešel Ondřejka a přišel Ivo Táborský.

76
Domácím to v posledních minutách moc nejde, i trenér Vavruška si toho všiml a snaží se alespoň prostřednictvím střídání hru oživit.

74
Další příbramské střídání - odchází střelec jediné domácí branky - David Střihavka a přichází Tomáš Wágner.

72
První střídání utkání - odchází příbramský Divíšek a přichází Zoran Danoski.

70
Hruška drží Příbram nad vodou! Kúdela hlavou po centru lízl míč, Hruška v bráně skvěle reagoval. Skvělý zákrok příbramského gólmana!

68
Boleslav chce přidat druhý gól. Nyní bude mít zajímavou příležitost Šírl ze standardní situace.

66
Příbram je v posledních minutách hodně pasivní... Nyní domácí zachraňuje Dejmek odkopem míče z brankové čáry!

64
Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Boleslav vyrovnává na 1:1. Střelcem vyrovnávací branky je DAVID BRUNCLÍK, který doklepl míč do příbramské branky. Hruška vyrazil střelu Sivriče pouze k připravenému Brunclíkovi, který již měl velmi lehkou úlohu – 1:1.

62
Mladá Boleslav je a musí být v posledních minutách aktivnější, pokud chce v dnešním utkáním bodovat.