konec FK Jablonec – FC Baník Ostrava
2:0
(0:0)
Komentuje: Petr Bílek

Je tu konec utkání, které lépe zvládli domácí fotbalisté. Dlouhé minuty to přitom vypadalo, že blíže k tříbodovému zisku mají hosté z Ostravy. Ti měli v prvním poločase dvě velké šance a pokud by se Kukec nebo Kraut prosadili, mohlo být vše jinak. Jablonečtí se dlouho trápili a gól s tříbodovým puncem zaznamenal až čtyři minuty před koncem střídající Lukáš Zoubele.

90+3
Jablonečtí drží balon daleko od své brány a je rozhodnuto o tom, že dnešní zápas skončí 2:0.

90+1
Hosté jsou v šoku. Již moc dobře vědí, že z Jablonce si žádný bod neodvezou.

90
Odstupuje David Lafata a nastupuje Třešňák.

89
Jablonec právě vstřelil branku!
Dlouho to vypadalo, že DAVID LAFATA čeká na levé straně na nabíhajícího spoluhráče. Když se nikdo do vápna nehrnul, jablonecký kanonýr vystřelil a překonal bezmocného Bučka – 2:0!

88
Domácí jsou rázem ve velkém laufu a mají šance na další gól. Baník je teď pod tlakem.

86
Kopic na hranici vápna obešel Frydrycha. Následně poslal míč do vápna, kde se nadvakrát prosadil z bezprostřední blízkosti LUKÁŠ ZOUBELE!

84
Rychle se blíží konec zápasu a hráči Baníku se již opravdu soustřeďují na udržení remízy. Bod z Jablonce by měl v úvodu sezony určitě velkou cenu.

83
Lukešův centr odvrátil na hranici vápna David Lafata. U balonu zůstávají hosté.

82
Po faulu na Krauta budou budou hosté kopat přímý kop.

81
Domácí střídají. Odešel Karel Poták a nastupuje Anes Haurdič.

80
Domácí hráči se stále nemohou dostat na dostřel Bučkovy brány. Hosté v pohodě drží bezbrankovou remízu.

78
Domácí se díky vlastní nepřesnosti nedostali přes půlící čáru a balon mají hráči Baníku.

77
Hosté střídají. Odešel Kukec a nastupuje Droppa.

76
Lukeš zkoušel vystřelit z velké dálky, jeho pokus byl zblokovaný. Následně byl ale faulovaný Zawada a domácí budou dále u balonu.