(1:0)
Komentuje: Jáchym Tůma

Ode mě je to vše. Děkuji za pozornost a u dalších online přenosů na počtenou.

Držení míče: 42 % : 58 %.
Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 2:10. Rohy: 1:10. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 16:15.

Je dobojováno a v Lokotrans Aréně se může začít slavit, domácí totiž vítězí a připisují si velmi důležité tři body. Ve druhém poločase byl obraz hry stejný jako v úvodním dějství – Baník hodně držel balon, ovšem nějaký výrazný tlak si nevypracoval. I tak ale měl pár zajímavých šancí. K vyrovnání měl nejblíž Kuzmanović, jehož zakončení skončilo na břevně. Jinak si však mladoboleslavská defenziva počínala velmi dobře, a Baník se tak bude domů vracet s nepořízenou.

90+6

90+6
Žlutá karta pro tým FC Baník Ostrava (Srdjan Plavšić).

90+5
Almási zbytečně fauloval Šimka a vypadá to, že domácí už dotáhnou zápas do zdárného konce.

90+4
Mikulec si došel pro dlouhý nákop Miškoviće a navíc byl ještě faulován Bitrim. Je jasné, že domácí už s rozehrávkou spěchat nebudou.

90+3
Žlutá karta pro tým FC Baník Ostrava (Nemanja Kuzmanović).

90+2
Juroška se vydal dopředu a po narážečce se Smékalem poslal míč do vápna, odkud ho rychle odklidil Šimek.

90+1
Nad rámec základní hrací doby bylo nastaveno pět minut.

90
Aktivní Smékal se dostal k dalšímu zakončení hlavou, ovšem ani tentokrát nemířil přesně.

89
Martin Suchomel nebude schopen pokračovat, Mladá Boleslav tak bude pokračovat v deseti.

88
Po tvrdém souboji s Lischkou zůstal na zemi Suchomel. Rozhodčí povolal na hřiště zdravotníky domácího týmu.

87
Dnešní utkání sleduje 2621 diváků.

86
Pavel Hoftych nebyl spokojený s rozhodnutím pomezního rozhodčího a za své nevhodné poznámky byl potrestán žlutou kartou.

85
Střídání v týmu FC Baník Ostrava:
ze hřiště odchází Jiří Klíma, přichází Robert Mišković.

85
Do konce zápasu zbývá zhruba deset minut a Mladá Boleslav drží těsné vedení. Podaří se hostům ještě srovnat?

84
Střídání v týmu FK Mladá Boleslav:
ze hřiště odchází Denis Donát, přichází Lukáš Mašek.

83
Mareček získal balon a okamžitě chtěl nastartovat Ladru. Jeho pas byl každopádně nepřesný, a hrát tak opět mohou hosté.

82
Kuzmanović pláchl Donátovi a poté vybídl ke skórování Smékala, jenž ve velké šanci selhal a bránu přestřelil.