Komentuje: Jáchym Tůma

Ode mě je to pro dnešek vše. Přeji Vám příjemný zbytek víkendu a u dalších online přenosů na počtenou.

Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 6:6. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 12:15.

Je dobojováno a Hradec Králové nakonec bere všechny tři body. Dynamo ve druhém poločase svůj výkon zlepšilo a v 84. minutě se i dočkalo snížení, když se hlavou trefil Čmelík. Votroci každopádně měli většinu času zápas pod kontrolou a sami mohli přidat nějaké góly. To se jim sice nepovedlo, ovšem vadit jim to nemusí, neboť po výhře 2:1 mohou slavit první jarní výhru v zápase, v němž jsou vedeni jako domácí.

90+4

90+4
Vašulín se snažil našetřit u rohového praporku několik drahocenných sekund, nicméně po chvilce o míč přišel.

90+4
Žlutá karta pro tým FC Hradec Králové (Petr Pudhorocký).

90+3
Dvořák nedostal míč na Trusu, ale po zákroku Broukala zamířil balon do autu. Votroci už s rozehrávkou spěchat nebudou.

90+2
Nad rámec základní hrací doby byly nastaveny čtyři minuty.

90+1
Žlutá karta pro tým SK Dynamo Č. Budějovice (Jakub Hora).

90
Po sérii několik odrazů pálil Sluka, avšak Bajza mohl zůstat v klidu. Míč totiž mezi tři tyče nezamířil.

89
Do konce utkání zbývá jen pár minut. Hosté budou muset v závěru riskovat, pokud chtějí získat alespoň bod.

88
Dvořák tvrdě vypálil z úhlu, avšak Janáčkovu svatyni netrefil.

87
Žlutá karta pro tým SK Dynamo Č. Budějovice (Lukáš Čmelík).

87
Střídání v týmu FC Hradec Králové:
ze hřiště odchází Jakub Kučera, přichází Pavel Dvořák.

86
Rada přenesl hru na Ryneše, ale tomu nevyšel první dotek a balon mu utekl do autu.

85
Hosté rázem ožili a nyní se snaží zmáčknout svého soupeře na jeho polovině.

84
Dynamo právě vstřelilo branku!
Máme zaděláno na drama, České Budějovice snižují na 1:2! Do pokutového území Hradce Králové přilétl centr z levé strany a hlavou se do něj opřel LUKÁŠ ČMELÍK, jenž zakončil přesně k levé tyči.

82
Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice:
ze hřiště odchází Quadri Adebayo Adediran, přichází Patrik Čavoš,
ze hřiště odchází Ondřej Čoudek, přichází David Broukal.

82
Králik se vydal dopředu a připravil šanci pro Adedirana, který nepropálil Bajzu. Případný gól by však stejně nebyl kvůli ofsajdu uznán.