konec FC Viktoria Plzeň – Bohemians Praha 1905
1:2
(1:0)
Komentuje: Jakub Štěrba

To je ode mě pro dnešek vše, s přáním hezkého zbytku nedělního večera se s vámi loučím a u dalších zápasů se opět budu těšit, na shledanou.

Držení míče: 68 % : 32 %.
Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 9:4. Rohy: 4:7. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 11:12.

Je dobojováno, krize plzeňského celku nekončí, pražská Bohemka ve druhém poločase otočila dvěma góly zápas ve Štruncových Sadech a po výhře 2:1 si odváží všechny body. Viktorii poslal v prvním poločase do vedení Matěj Vydra, avšak ve druhém poločase Kadlec s Köstlem skóre dokázali otočit.

90+9

90+8
Žlutá karta pro tým Bohemians Praha 1905 (Tomáš Necid).

90+8
Začala už osmá nastavená minuta, jenomže hra se nadále odehrává u rohového praporku u brány Jindřicha Staňka.

90+7
Plzni se pomalu krátí čas, Bohemka je pouze pár vteřin od toho, aby po sedmadvaceti letech vyhrála na západě Čech.

90+6
Ladislav Mužík šetří cenné vteřiny na útočné polovině.

90+5
Střídání v týmu Bohemians Praha 1905:
ze hřiště odchází Martin Hála, přichází Tomáš Necid,
ze hřiště odchází Václav Drchal, přichází Ladislav Mužík.

90+5
Žlutá karta pro tým Bohemians Praha 1905 (Roman Valeš).

90+4
Václav Pilař nacentroval na zadní tyč, kam si naběhl Tomáš Chorý, skvělý Valeš ale zachránil hostující mužstvo.

90+3
Adam Jánoš zahrál rukou poblíž pokutového území, Plzeň bude mít další šanci na srovnání.

90+3
Erik Jirka nedostal přes Kovaříka míč do vápna, avšak následoval rohový kop, který zahrával právě Jirka, hosté ale svědomitě na svém místě.

90+2
Faul i na druhé straně, hra se v těchto chvílích začíná hodně kouskovat.

90+1
Lukáš Hejda dostal za skluz ve středu pole žlutou kartu a ta byla celkově jeho osmá, plzeňský kapitán si tak následující dva zápasy nezahraje.

90
Hlavní rozhodčí ve druhém poločase nastaví sedm minut.

89
Plzeň už nastěhovaná v plném počtu na útočné polovině, avšak hosté se zatím brání celkem v poklidu.