Komentuje: Filip Novák (KAM)

Z mé strany je to dnes vše, s přáním hezkého zbytku nedělního podvečera se s vámi loučím, na shledanou.

Držení míče: 46 % : 54 %.
Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 1:6. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 13:6.

Je dobojováno. Druhý poločas nám nabídl dvě branky, po jedné na každé straně. Do vedení šli v 53. minutě domácí, prosadil se Dominik Pleštil, který využil zaváhání jednoho z obránců Brna. Utkání nám nabídlo hektický závěr, ve kterém byla po přezkoumání videa nařízena penalta pro Zbrojovku. K té se postavil nejlepší střelec soutěže Jakub Řezníček a svojí 16. trefou v sezóně se nemýlil. Oba celky si tak po dnešku připíší do tabulky bod.

90+9

90+8
Zajímavě kopnutý rohový kop letěl přímo do rukavic Martina Berkovce.

90+8
Na řadu přichází ještě zřejmě poslední rohový kop pro Teplice.

90+7
Žlutá karta pro tým FC Zbrojovka Brno (Ondřej Pachlopník).

90+6
Brno právě vstřelilo branku! Toto utkání nakonec pravděpodobně skončí remízou. JAKUB ŘEZNÍČEK si postavil míč na penaltový puntík a zakončil do protipohybu brankáře Tomáše Grigara – 1:1!

90+6
Žlutá karta pro tým FK Teplice (Tomáš Grigar).

90+5
A je to tu, Zbrojovka bude v samém závěru utkání zahrávat pokutový kop!

90+3
Tak pozor, hlavní arbitr jde k videu přezkoumat celou situaci!

90+3
Střídání v týmu FK Teplice:
ze hřiště odchází Tadeáš Vachoušek, přichází Filip Žák.

90+2
V závěru utkání se v pokutovém území Teplic začíná přiostřovat. Brno se mocně dožadovalo penalty, ale ta se zřejmě kopat nebude.

90
Rozhodčí nastavuje 3 minuty.

90
Žlutá karta pro tým FK Teplice (Babacar Sy).

89
Daniel Trubač ihned po svém příchodu na hrací plochu podržel míč několik vteřin v daleké vzdálenosti od branky Teplic.

89
ze hřiště odchází Tomáš Kučera, přichází Daniel Trubač.

88
Brno předvedlo další pohlednou akci po pravé straně hřiště. Na jejím konci byla střela z vápna Teplic, kterou vyslal Šimon Falta. Kroucený míč nakonec minul branku Tomáše Grigara.

86
Akce hostů je ale hned po rozehrání rohového kopu zastavena. Mohamed Tijani se provinil útočným faulem.

86
Alli má stále dost sil i v 86. minutě. Na levé straně hřiště teď vybojoval pro svůj tým rohový kop.