(0:1)
Komentuje: Jáchym Tůma

Ode mě je to vše. Děkuji za pozornost a u dalších online přenosů na počtenou.

Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 11:8. Střely mimo: 12:5. Rohy: 14:2. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 15:13.

Je dobojováno a Pardubice slaví zisk tři bodů. Mladá Boleslav se celý druhý poločas tlačila za vyrovnáním, avšak na defenzivu Pardubic recept nenašla. Východočeši podali velmi koncentrovaný a bojovný výkon, za který si výhru zasloužili. Domácí tak pokračují v nepovedeném startu do druhé části sezony a i po dnešním zápase budou čekat na první jarní výhru.

90+7

90+6
Žitný to zkoušel individuálně přes střed hřiště, ale jeho akce nebyla úspěšná.

90+5
Žlutá karta pro tým FK Pardubice (Florin Nita).

90+5
Rumunský gólman je očividně otřesený, ale závěr utkání už zřejmě zvládne.

90+4
Suchomel při snaze zakončit narazil do Nity, jenž pak zůstal ležet na trávníku.

90+3
Žlutá karta pro tým FK Pardubice (Dominik Mareš).

90+3
Tomič hledal dlouhým nákopem vytáhlého Jawa, nicméně toho v hlavičkovém souboji předčil Hranáč.

90+2
Huf se probíjel do pokutového území, avšak nakonec narazil na Karafiáta, který mu míč odebral.

90+1
Nad rámec řádné hrací doby bylo nastaveno pět minut.

90
Lamin Jawo se k míči dostal i o chvilku později, ale tentokrát byl přistižen v ofsajdu.

89
Žitný našel parádní centrem Jawa, jenž zakončoval v mírném záklonu. Na razanci to bylo znát a Nita si připsal rutinní zákrok.

88
Domácím už moc času nezbývá a navíc se jim nedaří dostat soupeře pod tlak.

87
Sychra se utrhl na křídle a zkoušel to z úhlu, ale na pozorného Šedu si nepřišel.

86
Po rohovém kopu Ladry si na balon naskakovalo několik jeho spoluhráčů, ale ani jeden z nich se nedostal dostatečně vysoko.

85
Do konce utkání zbývá zhruba deset minut a hosté stále drží těsné vedení. Odvezou si z Mladé Boleslavi všechny body?

84
Střídání v týmu FK Pardubice:
ze hřiště odchází Dominik Janošek, přichází Tomáš Koukola.

83
Za postranní čárou zůstal na chvíli ležet Mareček. Vše by ale mělo být v pořádku a domácí fotbalista bude pokračovat ve hře.