3:1
(2:0)
Komentuje: Radomír Fukala

Z mé strany je to vše. Přeji hezký zbytek dne a u dalších on-line přenosů na počtenou.

Je dobojováno a Ostrava pod novým koučem slaví zisk důležitých tří bodů. Hned v 6. minutě se prosadil Ladislav Almási a ve 26. minutě zvýšil náskok Baníku Srdjan Plavšić. V rozmezí 36. a 38. minuty byl po dvou žlutých kartách vyloučen Kalabiška a hosté tak dohrávali v početní nevýhodě.

Po pauze ale Slovácko zabralo a Baníku několik varování nestačilo. A tak v 58. minutě přišel trest. Po rohovém kopu Petržely se prosadil hlavou Stanislav Hofmann. Pojistku mohl Baník přidat v 65. minutě, ale Almásiho hlavičku skvěle vychytal Filip Nguyen. Ostravané se nakonec přeci jen dočkali třetího gólu. V 84. minutě se krásně opřel do voleje z pětadvaceti metrů Filip Kaloč, který tak pečetil výhru Ostravy v poměru 3:1.

90+4

90+4
Baník bude ještě v závěru po faulu na Jaroně zahrávat přímý kop z levé strany.

90+3
Poté Baník podnikl ještě rychlý brejk, na jehož konci stál zakončující Kuzmanović. Jeho rána z hranice šestnáctky však letěla nad.

90+3
Tijani si dobře nabíhal na pas za obranu, ale přihrávka byla nakonec o něco prudší než by bylo bývalo zdrávo.

90+1
Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90
Střídání v týmu FC Baník Ostrava:
ze hřiště odchází Srdjan Plavšić, přichází Jiří Klíma.

89
Žlutá karta pro tým 1.FC Slovácko (Michal Trávník).

89
Trávník postupoval s míčem ve vápně, ale po skluzu Pojezného pokutový kop sudí Berka nenařídil.

88
Tomič však poslal svůj pokus vysoko nad a Laštůvka si již chystá míč k odkopu.

87
Doski byl nyní povalen ve středu hřiště a pro Slovácko je tady zajímavá možnost v podobě přímáku z pětadvaceti metrů.

86
Střídání v týmu 1.FC Slovácko:
ze hřiště odchází Marek Havlík, přichází Michal Trávník,
ze hřiště odchází Daniel Holzer, přichází Michal Tomič.

84
Baník právě vstřelil branku! Tohle Ostrava potřebovala jako sůl a třetím gólem by se její hráči mohli uklidnit! FILIP KALOČ se náramně opřel do vysokého odraženého míče a svůj volej z pětadvaceti metrů zametl neomylně k pravé tyči.

82
Pro další centr zprava si tentokrát vyběhl Jan Laštůvka, který poté uklidňuje své spoluhráče.

81
Plavšić velmi dobře ustrážil Holzera a nedovolil tak hostům znovu odcentrovat do vápna.

80
Plavšić z velké blízky trefil míčem do obličeje Holzera a sudí raději ihned přerušuje hru.

79
Holzer vyslal nádherný centr do kapsy a našel přesně hlavu Mihálika. Ten ale v solidní šanci hlavičku pokazil a Laštůvka nakonec sebral míč do rukavic.

78
Hra je přerušena kvůli pyrotechnice domácích fanoušků. Dým sice není nikterak hustý, ale sudí Berka raději hru přerušil.