Komentuje: Jáchym Tůma

Držení míče: 47 % : 53 %.
Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 3:5. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 13:11.

Ode mě je to vše. Děkuji za pozornost a u dalších online přenosů na počtenou.

Zápas končí remízou 1:1. Druhý poločas nenabídl příliš pohlednou podívanou, k vidění bylo minimum zajímavých situací. Vyrovnávací branky jsme se dočkali až ve druhé minutě nastavení, kdy se trefil Beneš. Poté už se nic důležitého nestalo, a tak si oba týmy připíší bod. Pro Mladou Boleslav, která i nadále čeká na první domácí výhru v sezoně, se rozhodně jedná o ztrátu.

90+6

90+5
Střídání v týmu SK Sigma Olomouc:
ze hřiště odchází Antonín Růsek, přichází Florent Poulolo.

90+4
Boleslav šla hned po rozehrávce dopředu, nicméně nákop Suchého skončil až u Trefila.

90+2
Olomouc právě vstřelila branku!
Tak to je velká rána pro domácí, kteří v závěru dostávají gól na 1:1! Šíp dostal na levé straně spoustu prostoru a svým centrem našel špatně pokrytého VÍTA BENEŠE, jenž přesnou hlavičkou překonal Šedu.

90+1
Nad rámec druhého poločasu byly nastaveny čtyři minuty.

90
Střídání v týmu FK Mladá Boleslav:
ze hřiště odchází Marek Matějovský, přichází Radek Látal.

89
Matějovský se pokusil vyslat do úniku Stránského, jenže Pokorný dokázal s vypětím všech sil tuto nahrávku zastavit.

88
Chytil prodloužil centr Navrátila za sebe a Zmrzlý se zjevil v dobré šanci, avšak z velmi krkolomné pozici nezakončil přesně.

87
Přetažený centr z levé strany mířil na Navrátila, před nímž odehrál balon na roh Fulnek.

86
Karafiát získal balon a poté se nechal faulovat Šípem. Mladá Boleslav tak bude moct v klidu rozehrát.

85
Individuálně to nyní zkoušel Chytil, avšak jeho akce se s úspěchem nepotkala.

84
ze hřiště odchází Tomáš Ladra, přichází Denis Donát.

83
Šíp ostře zajel do Ladry a následně se na hrací ploše strhla mela. Nejaktivnější v ní byli Navrátil a Ladra, kteří pak dostali žlutou kartu.

83
Domácí si ale opět poradili, Šeda vyboxoval nabídku Navrátila daleko od vlastní brány.

82
Šíp se píchl balon kolem Marečka a ten ho následně poslal k zemi. Olomouc bude mít volný přímý kop.

81
Hoftychova družina se nyní už zatáhla a soustředí se především na defenzivu.

80
Následný rohový kop šanci nepřinesl, neboť krátce po rozehrávce byl Pokornému odpískán útočný faul.