konec FC Slovan Liberec – SK Dynamo Č. Budějovice
1:1
(1:0)
Komentuje: Šimon Knopp

Máme za sebou utkání 4. kola FORTUNA:LIGY, ve kterém jsme viděli dvě branky. Domácí Slovan se nakonec rozešel s Budějovicemi nerozhodným výsledkem 1:1. V prvním poločase poslal do vedení domácí van Buren a do kabin se odcházelo za stavu 1:0. Ve druhé půli měl Liberec více šancí, ale nedokázal je využít a přišlo potrestání. Minutu před koncem se trefil Havel a upravil na konečných 1:1.

To je z dnešního onlajnu vše, přeji Vám příjemný zbytek večera.

90+3

90+2
Slovan se snaží ještě strhnout vedení na svou stranu, nicméně Budějovice dobře brání.

90+1
Žlutá karta pro tým FC Slovan Liberec (Kamso Mara).

90
Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice:
ze hřiště odchází Lukáš Čmelík, přichází Patrik Čavoš.

89
Dynamo právě vstřelilo branku!
Autorem branky je LUKÁŠ HAVEL. Vidíme vyrovnávající branku utkání, která připomíná první gól Liberce. Vliegen nedokázal udržet střelu z dálky a LUKÁŠ HAVEL využil celé situace, když před libereckým gólmanem zakončil do prázdné brány.

88
Gebre Selassie dokázal odvrátit centr do vápna a založil akci pro Rondiće, který prošel půl hřiště a dokázal i vystřelit. Šípoš jeho pokus kryl.

86
Mara se teď trochu netakticky rozhodl vystřelit, když měl před sebou dva hráče na kombinaci, ovšem jeho pokus z dálky neletěl vůbec špatně.

85
Hellebrand napřáhl ke střele z dálky a s jeho jedovatou střelou měl brankář Liberce problémy, přesto dokázal vyrazit na roh.

84
Střídání v týmu FC Slovan Liberec:
ze hřiště odchází Mick Van Buren, přichází Michael Rabušic.

84
ze hřiště odchází Maxym Talovierov, přichází Marios Purzitidis.

83
Talovierov nyní zůstává ležet na hřišti a žádá si ošetření.

82
Matoušek postupoval po narážce s Rondićem rychle na bránu, ale v závěru situaci nezvládl a přišel o balón.

81
Frýdek se snažil najít při přečíslení rychlou přihrávkou Rondiće, tomu chybělo pár centimetrů, aby se dostal k zakončení před brankářem.

80
Liberec znovu zahrozil. Tentokrát Rondić dohrával souboj a Šípoš měl co dělat, aby udržel míč.

78
Po faulu Frýdka rozehrával volný přímý kop Hora. Balón dolétl až k Talovierovi a od něho se odrazil na dobře postaveného Vliegena. Tohle byla asi největší šance Budějovic v druhém poločase.