konec SK Sigma Olomouc – FK Mladá Boleslav
1:2
(0:1)
Komentuje: Martin Augustin

Olomouc podlehla v prvním finálovém zápase Skupiny o umístění Mladé Boleslavi 1:2. Utkání začalo být zajímavé až v posledních deseti minutách první půle. V jejím nastaveném čase poslal hosty do vedení výstavní ranou zpoza šestnáctky David Pech. Po změně stran se navíc prosadil také Michal Hlavatý, jemuž nechtěně pomohl tečí bránící Vepřek. Sigmu vrátil v 70. minutě do hry střídající Pavel Zifčák, jenž zužitkoval přízemní centr Zmrzlého. V závěru pak mohl srovnat Růsek, jenž však z penalty nepřekonal brankáře Jana Šedu. Středočeši si tedy vezou nadějný výsledek pro domácí odvetu. Ta se hraje příští pátek.

90+3

90+3
Mašek pro ně získal aut. Olomouc už asi vyrovnat nestihne.

90+3
Jemelka ztratil míč v souboji s Lukášem Maškem a možná poslední útok zápasu zakládají hosté.

90+2
Milan Škoda se pokusil o akrobatické zakončení po centru Skaláka. Do balónu se však netrefil tak, jak potřeboval.

90+1
Utkání bude nastaveno o tři minuty!

90+1
Tu ale dostal za protesty Marek Matějovský.

90
Lukáš Mašek se ve středu hřiště srazil se sudím Krejsou. Pokud by byl pan rozhodčí v roli hráče, možná by si musel udělit žlutou kartu.

89
Hosté tedy drží vedení i v závěru základní hrací doby. Sigma to ještě zkouší.

87
Jan Šeda mladoboleslavským hrdinou! Antonín Růsek vystřelil k tyči po levé ruce brankáře soupeře. Kopl to ale v pro gólmana v ideální výšce, a protože Šeda vystihl stranu, dokázal balón vyrazit!

87
Situaci ještě zkoumají rozhodčí u videa... Tak už ne, penalta potvrzena.

85
Štěpán Langer nyní v pokutovém území spadl po kontaktu s Vojtěchem Smržem a sudí Krejsa proti hostům nařizuje penaltu!

85
Patrik Slaměna dostal míč do šestnáctky k Štěpánovi Langerovi. Ten byl ale hned dostoupen a nedokázal tak vystřelit.

84
Ani po centru Chvátala se domácí do šance nedostali. Obrana Boleslavi situaci znovu zdárně vyřešila.

83
Střídání v týmu SK Sigma Olomouc:
ze hřiště odchází Jan Sedlák, přichází Patrik Slaměna.

82
Přízemní centr Jáchyma Šípa skončil jen na kopačkách hráče v oranžovém. Hosté se tak ubránili.