Komentuje: Jáchym Tůma

Ode mě je to vše. Děkuji Vám za pozornost a u dalších online přenosů na počtenou.

Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 5:6. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 6:11.

Je dobojováno a Mladá Boleslav může oslavovat výhru 2:0. I ve druhém poločase jsme sledovali vyrovnanou partii. K vidění bylo minimum šancí, nicméně opět jsme se dočkali jedné branky. V 77. minutě vyslal Matějovský do úniku Douděru, jenž elegantně přeloboval Šípoše. Dynamo se v závěru zápasu snažilo s výsledkem něco udělat a pálilo ze všech pozic, nicméně na Šedu si dnes nikdo nepřišel.

90+3

90+2
Nad rámec řádné hrací doby byly nastaveny dvě minuty.

90+1
Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Ewerton, přichází Lukáš Mašek.
Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Vojtěch Smrž, přichází Vojtěch Stránský.

90
Mihálik si zabíhal za obranu na pas Čoliće, ale Šimek ho rychle zakřižoval a k balonu ho nepustil.

89
Ten ale žádnou šanci nepřinesl, balon totiž odvrátil na přední tyči stojící Skalák.

88
Hais sklepl míč pro Mihálika, jehož ránu z první zblokoval na roh Smrž.

87
Dobrou práci odvedl Milan Škoda, jenž podržel balon na útočné polovině a poté roztáhl hru na Skaláka.

86
Domácí se nyní už zatáhli a soustředí se výhradně na defenzivu. Dynamo se navíc přes jejich obranu nedokáže prosadit.

85
Nyní musel Jan Šeda na zem, ale ani s přízemní střelou Hellebranda neměl větší problémy.

84
Mihálik si připravil míč ke střele a poté vypálil. Šeda byl ale připravený a balon ztlumil ve svých rukavicích.

83
Po centru van Burena zakončoval vytáhlý Michal Škoda, avšak jeho hlavičku zblokoval Karafiát.

82
Do konce utkání zbývá zhruba deset minut a domácí drží dvoubrankové vedení. Podaří se Dynamu ještě vrátit do zápasu?

81
Penner to opět chtěl vzít na sebe, avšak tentokrát se přes defenzivu Mladé Boleslavi nedostal.

80
Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází David Douděra, přichází Milan Škoda.

79
S rychlou odpovědí chtěl přispěchat Mihálik, avšak jeho individuální akce středem hřiště se s úspěchem nepotkala.

77
Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Mladá Boleslav vede už o dvě branky a je blízko třem bodům! Matějovský se zmocnil míče na vlastní polovině a dlouhým pasem vyslal do úniku DAVIDU DOUDĚRU, který lehkým obloučkem přeloboval vyběhnutého Šípoše.

76
Dobrý zápas hraje Nicolas Penner, jenž je po svém příchodu na hřiště hodně vidět. Nyní se znovu dostal ke střele zpoza vápna, kterou však schoval Šeda ve svých rukavicích.