konec AC Sparta Praha – FC Zlín
2:0
(0:0)
Komentuje: Tomáš Kohlmann

Sparta na Letné poráží Zlín 2:0. Její vítězství se ale nerodilo jednoduše, až po bezbrankovém poločase se poprvé ve sparťanském dresu střelecky prosadil Tomáš Čvančara. Spartě pak chyběly další šance, v závěru zápasu ale netradičně hlavičkou přeci jen dokázal navýšit domácí vedení Jakub Pešek.

Rozhodčí Machálek během zápasu nařídil dva pokutové kopy, které ale vždy odvolal. Nejdříve v úvodu zápasu po Vukadinoviće úniku a následném pádu na trávník, pak také v závěru zápasu po souboji Vraštila s Adamem Hložkem na opačné straně.

90+6

90+6
Už běží závěrečná minuta z avizovaného šestiminutového nastavení a utkání se spíše jen dohrává.

90+4
Dávid Hancko se po zisku míče vydal k pokutovému území Zlína, v pádu ale nedokázal přesně přihrát.

90+3
Z nastaveného času už uplynuly dvě minuty, odkopávat od své branky bude Dominik Holec.

90+1
Rozhodčí Machálek oddaluje závěrečný hvizd o šest nastavených minut.

90+1
Ve sbírání zlínských karet pokračuje Martin Cedidla, ten pořáídně ostře naskočil do odkopávajícího Ladislava Krejčího staršího.

90
Rozehrávka nakrátko ale Zlínu vůbec nevyšla a po nepřesné přihrávce na Lukáše Hrdličku se bude kopat od branky Dominika Holce.

89
Hosté vybojovali rohový kop a budou moci ještě jednou zahrozit.

88
Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Robert Hrubý, přichází Lukáš Hrdlička.

87
Sparta právě vstřelila branku!
Sparta přeci jen navyšuje své vedení! Martin Minčev se nejdříve neprosadil při individuální akci, míč ale po pádu dokázal udržet a posadil jej na hlavu JAKUBA PEŠKA, jeden z nejmenších hráčů na hřišti se pak trefil hlavou!

87
Po Rakovanově odkopu sparťané rychle získali míč a rychle zamířili do brejku, Jakub Pešek ale únik po pravé straně nezvládl, neudržel stabilitu a míč nakonec doputoval ke zlínskému brankáři.

86
I druhá dnešní penalta je nakonec odvolána!

85
Trvalo to více než tři minuty, než Jan Machálek skutečně míří k monitoru prohlédnout si videozáznam penaltové situace.

84
Stále trvá čekání na potvrzení penalty, hosté se dožadují, ať se Jan Machálek jde podívat k monitoru.

82
Míč si na penaltový bod staví Dávid Hancko, zatím se ale čeká na potvrzení penalty od videa.

81
Po Dočkalově centru z pravé strany byl před brankou sražen Adam Hložek Lukášem Vraštilem a rozhodčí Machálek bez váhání nařizuje pokutový kop!