Komentuje: Jáchym Tůma

Ode mě je to vše. Děkuji Vám za pozornost a u dalších online přenosů na počtenou.

Držení míče: 69 % : 31 %.
Střely na branku: 6:6. Střely mimo: 10:2. Rohy: 9:5. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 9:13.

Je dobojováno a Baník slaví výhru 3:2. Hosté měli opět dobrý vstup do poločasu, neboť v padesáté minutě se podruhé v utkání trefil Klíma. Domácí se ale nevzdali a až do samotného závěru bojovali o body. Nakonec se ale zmohli jen na snížení, o které se postaral Ewerton.

90+6

90+5
Ewerton poslal do vápna další centr, nicméně nikdo z jeho spoluhráčů se ke střele nedostal.

90+4
Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Ubong Moses Ekpai, přichází David Buchta.

90+2
Vyrovnání nebylo daleko! Douděra svým parádním centrem našel Milana Škodu, jehož zakončení hlavou prolétlo těsně nad břevnem.

90+1
Nad rámec řádné hrací doby byly nastaveny čtyři minuty.

90
Koncevoj se na křídle pral s dvěma obránci a nakonec o míč přišel.

89
Pech se dobře uvolnil a poté to zkusil z velké dálky, avšak bránu o několik metrů přestřelil.

88
Ewertonovi se ale centr od rohového praporku nepovedl, míč totiž skončil v náruči brankáře Budinského.

87
Dancákova nabídka z levé strany byla zblokována a následovat bude rohový kop.

86
Baník se po delší době usadil na útočné polovině, kde se snaží šetřit drahocenné vteřiny.

85
Do konce utkání zbývá zhruba deset minut a Boleslav stále ztrácí. Podaří se domácím srovnat?

84
Preisler poslal centr na zadní tyč, kde se nacházel Mužík. Ten zakončil z první, ale bránu o pořádný kus minul.

83
Budínský si udělal prostor na křídle a pak hledal sbíhajícího Almásiho. Gólman Šeda však jeho záměr přečetl a balon si ze vzduchu stáhl pro sebe.

82
Preislerův nadýchaný centr si hledal Suchý, ale Fleišman před ním odehrál balon do bezpečí.

81
Kaloč ve středu hřiště fauloval Filu a následovat bude volný přímý kop v podání hráčů Mladé Boleslavi.