konec Bohemians Praha 1905 – 1.FC Slovácko
1:3
(0:3)
Komentuje: Martin Augustin

Fotbalisté Bohemians nestačili na domácí půdě na Slovácko, kterému podlehli 1:3. Hosté si tak připisují už pátou výhru v řadě! Celek z Uherského Hradiště o svém triumfu rozhodl především v prvním poločase, po němž vedl 3:0. Skóre zápasu otevřel ve 25. minutě Jan Kalabiška, poté se dvakrát trefil z penalty Jan Kliment. Klokani se ještě mohli vrátit do hry v závěrečné dvacetiminutovce. Nejprve totiž snížili střídajícím Davidem Puškáčem a vzápětí odmítl kontaktní zásah Tomáš Necid. Zkušený útočník totiž neproměnil pokutový kop, když balón poslal vedle brány soupeře.

90+4

90+3
Vít Nemrava ještě dostává žlutou kartu za zdržování hry. Brankář Slovácka otálel s rozehrávkou.

90+1
Jan Vodháněl střílel jen do zdi! Hrací doba druhého poločasu bude nastavena o tři minuty.

90
Ještě přímý kop pro Bohemku ze zajímavé pozice v blízkosti pokutového území. Faulován byl Vodháněl.

90
Žlutou kartu dostává Jan Vodháněl (Bohemians Praha 1905).
Žlutou kartu dostává Filip Kubala (1.FC Slovácko).

89
Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Václav Jurečka, přichází Timur Melekescev.

88
Roman Květ vyhrál hlavičkový souboj a z jeho práce mohl těžit Antonín Vaníček. Z jeho strany přišel další centr, který si před bránou hledal Jan Vondra. Ten ale místo míče zasáhl jen bránícího Patrika Šimka a rozhodčí Orel pískal útočný faul.

87
Nic na tom nezměnil ani centr Vaníčka z pravé strany. Ten skončil v rukavicích Nemravy.

85
Zápas se už spíše dohrává. Domácí ztratili po neproměněné penaltě asi poslední zbytky víry v nějaký obrat.

83
Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Jan Kliment, přichází Filip Kubala.
Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Jan Navrátil, přichází Milan Petržela.

83
Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Tomáš Necid, přichází Roman Květ.

82
Hosté mohli z brejku navýšit! Jan Kliment postupoval z levé strany proti bráně soupeře. Jeho přízemní zakončení z úhlu na zadní tyč vyrazil Le Giang a v dorážce pak zabránil dobíhajícímu hráči obránce.

80
Hosté zahrávali rohový kop. Centrovaný míč vyboxoval do bezpečí Patrik Le Giang.

79
Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Michal Kohút, přichází Jaromír Srubek.

78
Tomáš Necid drama odmítl! Penaltu kopl těsně vedle pravé tyče z pohledu Víta Nemravy.

77
Žlutou kartu dostává Jan Kalabiška (1.FC Slovácko).

77
No a zápletka může být na světě! Domácí budou kopat penaltu. Kalabiška před bránou podrazil Tomáše Necida.

75
Uvidíme, zda vstřelený gól ještě nakopne klokany. V případě kontaktního zásahu by mohl být závěr velmi zajímavý.

73
Bohemians právě vstřelili branku!
Domácí se přeci jen dočkali gólu a snižují tak manko ve skóre! Antonín Vaníček si naběhl na dlouhou přihrávku na pravé křídlo a okamžitě odcentroval. Našel DAVIDA PUŠKÁČE, na jehož zakončení si sice Nemrava sáhl, míč ale přeci jen propadl za něho a Michal Kadlec jej následně vykopával zpět do hřiště až za brankovou čárou – 1:3.