1:2
(0:1)
Komentuje: Michal Hladký

Tohle je ode mne pro tuto chvíli vše, děkuji za pozornost.

Je dobojováno! Překvapení se dnes nekonalo. Jablonec vítězí 2:1 a připisuje si tři body do tabulky. Brno ve druhém poločase zlepšilo hru, Severočechům bylo minimálně vyrovnaným soupeřem, jenže produktivita domácích byla tristní.

Prohru neodvrátila ani branka, kterou vstřelili dvě minuty před koncem. Kromě toho Jablonec dnes předvedl kvalitní výkon, tři body teda slaví zcela zaslouženě.

Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 6:7. Střely mimo: 1:4. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 18:22.

90+3

90+3
Z následného protiútoku se dostal do gólové šance Považanec, avšak v cestě jeho střele stál skvělý Floder!

90+3
Reiter naprosto zbytečně ztratil míč, Brno dnes bod nezíská!

90+1
Brno právě vstřelilo branku!
Brno ještě vykřesalo naději! Jablonecká obrana se nedomluvila a centr z kopačky Hlavici pustila za sebe. Toho využil Daniel FILA, jenž si připsal premiérovou branku v nejvyšší soutěži.

90
Nad rámec základní hrací doby se ve druhém poločase odehrají tři minuty.

89
Fantastický zákrok i pro Hrubého! Hladík utíkal sám na bránu, po chvíli ho sice doběhl Zelený, i tak se ale brněnský hráč dostal ke střele. Tu lapil Hrubý, který tedy míří za čistým kontem.

88
Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Ivan Schranz, přichází Robert Hrubý.
Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Miloš Kratochvíl, přichází Tomáš Hübschman.

86
Přečíslení tři na dva zakončil Haitl. Ten byl ve vápně naprosto osamocen, přesto nedokázal překonat Flodera. Domácí gólman dnes chytl několik velkých šancí, jeho výkon je snad jediným pozitivem brněnského představení.

84
Jablonec si už jen hlídá závěrečné minuty. Soupeře k míči nepouští, dokonce se ještě snaží o navýšení svého náskoku.

83
Na konci nenápadné akce stál Ivan Schranz, jehož zakončení z voleje přibližně o půl metru minulo svatyni domácího celku.

82
Zápase se blíží ke svému konci, k tomu žádný tlak ze strany Brna nepřichází. Troufám si říct, že tady je rozhodnuto.

81
Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Jakub Podaný, přichází Tomáš Smejkal.

80
Haitl u pravého praporku doběhl míč. Jeho aktivita Jablonci nic nepřinesla, odkopávat od brány bude Floder.

78
Fousek se pokusil o střelu. Opravdu pokusil, míč skončil bůhvíkde.

77
Když se nedaří, tak se vším všudy. Tentokrát to byl Fila, který se ocitl v dobré příležitosti. Ani jemu se střelecké prokletí domácích prolomit nepodařilo.

76
Skvělý zákrok Hrubého! Hladík měl krátce po svém příchodu na hřiště šanci na snížení, jeho střelu na zadní tyč ovšem jablonecký gólman vyrazil.