konec FC Slovan Liberec – FK Teplice
2:1
(0:1)
Komentuje: Šimon Knopp

Ve 23. kole FORTUNA:LIGY jsme sledovali zajímavý zápas, z vítězství se nakonec radoval favorit utkání, Liberec. Ovšem tři body se nerodili hladce. Do vedení se dostali v prvním poločase Teplice, když si vlastní branku vstřelil Sadílek. Rabušic měl možnost ještě před pauzou srovnat, ale penaltu neproměnil. Do druhé půle naskočil Liberec velmi aktivně a téměř po celou dobu útočil a snažil se alespoň srovnat. Odměnou mu byly dvě branky, jednou se trefil Rabušic a obrat dokonal v devadesáté minutě Rondić. Liberec nad Teplicemi po hektickém závěru zvítězil 2:1.

90+7

90+6
Sudí se nakonec dohodli, že se ve hře bude pokračovat.

90+5
Dlouhý nákop brankáře Teplic skončil ve vápně, zde upadl Jukl a dožaduje se penalty.

90+4
Liberec stále hraje na půlce soupeře.

90+3
Teplický fotbalista zahrál rukou a zmařil další šance svého týmu na útok.

90+2
Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Jhon Mosquera, přichází Michal Fukala.

90+2
Nečas drží míč u rohového praporku a nepouští Teplice do šance.

90
Liberec právě vstřelil branku!
Slovan zúročil velký tlak a vstřeluju branku na 2:1. Mosquera poslal načechraný centr do vápna. Zde číhal IMAD RONDIĆ a hlavou nedal brankáři šanci.

89
Knobloch se hodně ukopl a málem nabídl obrovskou šanci Vukadinovićovi, který by zakončoval do prázdné branky. Liberecký brankář naštěstí pro domácí včas zareagoval a balón vypíchl.

87
Faul Nečase vysvobozuje hosty od tlaku.

86
U balónu i nadále Liberec, Teplice se snaží již bránit remízu a do útoku se příliš neženou.

84
Nečas si skvěle převzal míč od Rabušice a liberecký záložník zkusil i vystřelit, stopeři jeho snahu zblokovali.

83
Koscelník byl faulován na pravém křídle a Liberec má šanci ohrozit branku soupeře ze standardní situace.

82
Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Jan Fortelný, přichází Vukadin Vukadinović.

82
Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Ladislav Kodad, přichází Tomáš Kučera.

82
Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Pavel Moulis, přichází Ruben Droehnle.

80
Další šance pro Liberec. Rondić si našel míč od centrujícího Nečase a pohotově vystřelil. Skvělý brankář hostí znovu připraven.