konec 1.FC Slovácko – SK Sigma Olomouc
0:0
(0:0)
Komentuje: Tomáš Kučera

Slovácko se rozešlo s Olomoucí 0:0. Ve druhém poločase měl více ze hry domácí celek, který si vypracoval několik příležitostí, které se však nedařilo proměnit. Sigma se s přibývajícím časem stáhla do obranné ulity a snažila se soustředit na remízu, kterou nakonec uhrála.

90+3

90+3
Martin Svědík také viděl žlutou kartu, jelikož se mu nelíbilo rozhodnutí sudího Klímy.

90+3
Petr Reinberk byl v nastaveném čase uviděl žlutou kartu.

90+2
Kalabiška šel středem hřiště a před vápnem upadl, sudí Klíma, ale na to vůbec nereflektoval a ukazoval, ať Kalabiška vstane.

90+1
Obraz hry je stále stejný, Olomouc brání bezbrankovou remízu, Slovácko stále kombinuje na polovině Sigmy.

90
Druhá půle bude nastavena o tři minuty.

89
Hraje se převážně na polovině Sigmy, na hranici vápna to vzal na sebe z voleje Kalabiška, ale jeho pokus byl nepřesný.

88
Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Martin Hála, přichází Lukáš Greššák.

86
Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Jan Navrátil, přichází Jan Kalabiška.

86
Domácí borci mají více míč na svých kopačkách. Ještě se chystá v domácím celku jedno střídání.

85
Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Lukáš Juliš, přichází Jakub Yunis.

84
Kadlec levou nohou z levé strany našel na zadní tyči Sadílka, který hlavičkoval do malého vápna, hosté s vypětím všech sil balon odrazili.

81
Havlík byl faulovaný od Beneše. Stejný hráč poslal míč do vápna, kde skákali dva hráči Slovácka, ale hosté si v nesnadné pozici poradili.

80
Do konce zápasu nám chybí deset minut plus nějaké nastavení, podle posledního obrazu hry, utkání spěje do remízového stavu.

79
Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Milan Petržela, přichází Ondřej Zahustel.

77
Nyní je to úporný boj ve středu hřiště. Hra je kouskovaná drobnými fauly.

74
Sadílek centroval z rohového kopu, balon proletěl kolem vápna a hosté se v pohodě osvobodili.

73
Vlastimil Daníček měl dobrou příležitost ke střele, také se k ní odhodlal, ale jeho pokus šel vedle levé tyče.