3:0
(3:0)
Komentuje: Filip Kortus

Ode mne je to pro dnešek vše, já se s vámi loučím a přeji hezký zbytek večera.

Druhý poločas už žádnou branku nepřinesl, takže Dynamo slaví zaslouženou výhru 3:0. Díky tříbodovému zisku se navíc posouvají už na páté místo tabulky a se startem do jarní části mohou být maximálně spokojení. Hosté odjíždějí z jihu Čech s prázdnou, kvůli čemuž se propadli na šesté místo.

90+3

90+3
Žlutou kartu dostává Jiří Klíma (FK Mladá Boleslav).

90+1
Žlutou kartu dostává Antonín Křapka (FK Mladá Boleslav).

90+1
Střelecký ostrov je na nohou a děkuje svým oblíbencům za výkon. Domácí si připíši tři body a dnešního soupeře přeskočí v tabulce.

90
Mészáros dobře vypíchl míč soupeři a upaloval s ním před branku. Sice přihrál nepřesně, ale Schranz ještě vrátil míč do míst, kde byl Havelka. Autor jedné branky napálil skákající míč, ale střela neměla razanci a skončila uprostřed branky.

89
Stejného prohřešku se dopustil i střídající David Ledecký.

88
Útočného faulu se dopustil Ivan Schranz a rozehrávat tak bude Jan Šeda.

86
Přenesení hry mohl zužitkovat Lukáš Budínský, ale neposlal do vápna přesný centr.

86
Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Matej Mršić, přichází David Ledecký.

83
Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Jakub Fulnek, přichází Michael Hönig.

82
Faulován byl Jiří Klíma a míč do ohně se pokusí zahrát Lukáš Budínský.

Dnešní utkání sleduje 3188 diváků.

79
U hostující střídačky se srazili Čolić s Jasoňkem, ale oba se zvedli a jsou připraveni pokračovat.

77
Po rychlé otočce vypálil Tomáš Wágner a Drobný reflexivně vyrazil míč na roh.

76
Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Petr Javorek, přichází Pavel Šulc.

72
Hosté jsou dnes ve velkém útlumu a nedaří se jim nijak ohrozit Jaroslava Drobného. Ve druhém poločase zatím nevyprodukovali ani jednou střelu na branku.

70
Na přetažený centr Mršiće nikdo z jeho spoluhráčů nezareagoval, místo toho si pro míč došel Křapka.

68
Poprvé k míči se dostal Karol Mészáros a hned nadělal hostům problémy. Z pravé strany centroval do vápna, ale Klíma odehrál na roh.