konec MFK Karviná – SK Slavia Praha
0:0
(0:0)
Komentuje: Petr Sumbal

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno. Díky za pozornost a hezký zbytek dne.

Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 0:7. Střely mimo: 5:9. Rohy: 7:3. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 13:13.

Zápas je u konce. Branka v něm nepadla, domácí Karviná uhrála s mistrovskou Slavií cenný bod za remízu 0:0. Utkání nenabídlo velké množství šancí, spíše to byl velký boj, což více vybojovalo Karviné. Slavia měla tři velké šance na to, aby otevřela skóre. V první půli kopala po ruce Ndefeho penaltu, tu ale Souček zahodil, když ani netrefil branku. Ve druhé půli se po hezké akci hostů dostal do zakončení z levé strany Lukáš Masopust, ale nepřekonal spolehlivého Hrdličku a Van Buren trefil jen tyč. V závěru si Slavia sice vytvořila tlak, ale žádnou vyloženou šanci už neměla. Domácí tak získávají do tabulky první bod a Slavia naopak o první dva přišla.

90+6

90+5
Po dalším centru do vápna skončil míč u Hrdličky.

90+5
Pražané nyní poslali dva nebezpečné míče do vápna, ale s oběma si domácí poradili.

90+4
Z levé strany zakončoval Matúš Čonka. Míč trefil hodně prudce, ale branku netrefil vůbec.

90+4
Z levé strany centroval domácí Petr Galuška hodně nepřesně, míč ale Karviná dál drží na svých kopačkách.

90+3
Karviné se nyní daří držet míč ve své moci a Slavia se tak nemůže dostat k závěrečnému tlaku.

90+2
Slavia znovu rychle dostala míč k vápnu soupeře, ale není z toho pro mistra ani rohový kop.

90+1
Nastavuje se pět minut.

90+1
Machálek se ani nešel podívat na video osobně, pokračuje se ve hře.

90
Rozhodčí Machálek si ještě ověřuje situaci ve vápně Karviné se svým asistentem u videa.

89
Ošetření ale Souček nakonec nepotřebuje. Už se postavil na nohy a bude pokračovat ve hře.

89
Ke střele z levé strany se dostal hostující kapitán Souček, ale netrefil branku a navíc si přivodil nějaké zranění.

88
Souček byl faulován v hlavičkovém souboji a Slavia může zahájit další honbu za vítězným gólem.

88
Slavia z další své akce nevytěžila ani rohový kop a znovu tak přichází o cenné sekundy. Hrdlička s rozehrávkou logicky spěchat nebude.

87
Hanousek už je znovu na nohou a vypadá to, že bude schopen pokračovat v zápasu.

86
Hra je přerušena, na hřišti totiž zůstává ležet Marek Hanousek.

85
Tlak Slavie začíná vrcholit. Znovu byl v akci Olayinka, který vybojoval ve vápně míč a poté poslal balón před branku Souček. Opět tomu ale scházela adresnost.