konec FK Jablonec – 1.FC Slovácko
6:0
(1:0)
Komentuje: Jan Kousal

S konstatováním, že Jablonec deklasoval Slovácko 6:0, se s vámi loučím a přeji hezký zbytek dne.

Utkání, které až do 70. minuty bylo takřka vyrovnané, končí naprostou fotbalovou katastrofou pro hostující Slovácko. To nakonec schytalo kanára a domů se bude vracet s prachbídnou náladou. Vždyť ještě dvacet minut před koncem mohli fotbalisté z Uherského Hradiště živit šanci na body.

90+2

90+1
Jablonec právě vstřelil branku!
Slovácká katastrofa nekončí. Svůj druhý gól v zápase dává JAN SÝKORA, který podobně jako v prvním případě přehodil nešťastného Trmala. Velmi krutý závěr pro hostující tým.

88
Slovácko to dozadu totálně zabalilo. Tomáš Pilík teď výborně vyřešil situaci dva a dva, když vybídl ke skórování JANA CHRAMOSTU a ten už to měl opravdu jednoduché.

86
Tak to už je kruté. Slovácko inkasuje již počtvrté z kopačky MILOŠE KRATOCHVÍLA, kterému naservíroval gólovou libůstku Libor Holík.

86
Jugasova hlavička zamířila vedle.

85
Pilík teď výborně zklidnil hru a dokázal ještě připravit dobrou střeleckou pozici Chramostovi. Ten vyslal na Trmala pořádnou dělovku a jen skvělý zákrok gólmana Slovácka zamezil dalšímu gólu.

83
Krobův centr až k Chramostovi nedoputoval.

81
Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Jan Matoušek, přichází Tomáš Pilík.

80
Hellebrand se hned uvedl střelou vysoko nad Hrubého klec.

80
Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Vlastimil Daníček, přichází Patrik Hellebrand.

78
Hráči Slovácka pokračují v sympatickém výkonu a rozhodně se nevzdávají.

77
Chramosta začíná svůj pobyt na hřišti ofsajdem.

75
Havlíkova přízemní jedovka jen těsně minula zadní tyč, i Hrubý se natahoval marně.

75
Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Martin Doležal, přichází Jan Chramosta.

72
Matoušek sklepával dlouhý nákop pod sebe, našel však jen Vlastimila Daníčka.

71
Tohle už je pro Slovácko trochu kruté! Malou chvilinku po Krobově gólů střílí svou první trefu v jabloneckém dresu také JAN SÝKORA, který své sólo vstříc bráně zakončil krásným lobem přes Trmala.

69
Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Milan Petržela, přichází Lukáš Sadílek.

69
Tak to je debut z říše snů! Matoušek v pokutovém území nabil míč JANU KROBOVI a ten nadvakrát procpal míč z bezprostřední blízkosti do sítě! Po minutě na hřišti slaví první trefu v jabloneckém dresu.