Držení míče: 60 % : 40 %.
Střely na branku: 4:1.
Střely mimo: 4:10.
Rohy: 4:3.

Opava porazila Duklu 2:0. Po jedné brance padlo v každém poločase. Hned zkraje zápasu se prosadil Smola a účet zápasu dokonal střídající Stáňa. Ve druhém poločase si Dukla vytvořila územní převahu, měla šanci Hadaščokem, který v dobré pozici netrefil hlavou bránu, síly na hřišti se nakonec srovnaly, když po druhé žluté kartě byl vyloučen Ostojič. Opava chytře vyčkávala na svoji příležitost a ta přišla v 72. minutě, když se prosadil Stáňa, díky důrazu jeho spoluhráče Jurečky. Dukla se snažila v závěru aspoň snížit, ale bohužel to se jí nepovedlo.

90+4

90+4
Sudí Orel kontroluje hodinky a co nevidět ukončí zápas.

90+3
Opava je konsolidovaná před svým vápnem, nakonec ještě sudí Dukle píská útočný faul.

90+2
Dukla se snaží ještě něco vymyslet, aby aspoň snížila na rozdíl jedné branky.

90+1
V nastaveném čase drží Opava míč ve své moci a kombinuje na polovině Dukly.

90
Ve druhém poločase se budou nastavovat čtyři minuty.

89
Lukáš Holík střílel k bližší tyči a rozvlnil jen boční síť, Fendrich by byl u tyči včas.

88
Dukla bude ještě po faulu na Gonzáleze zahrávat volný přímý kop z necelých dvaceti metrů.

87
Utkání se už jen dohrává, domácí fotbalisté nikam moc nepospíchají a Dukla to má v devíti hráčích těžké.

85
Dukla je na míči, ale Opava skvěle brání a moc šancí svému soupeři ve svém vápně nedává.

84
Raspopovič je stále ošetřovaný, pokud do hry nezasáhne, tak Dukla bude dohrávat v devíti hráči, jelikož má už třikrát vystřídáno.

83
Václav Juřena viděl za ostrý zákrok na polovině hřiště žlutou kartu.

83
Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Michal Bezpalec, přichází Samuel Dancák.

82
Balon z rohového kopu odvrátil Michal Bezpalec do bezpečí.

81
Daniel Tetour viděl žlutou kartu.

80
Dukla zahrávala rohový kop, ale nic z něj nevyprodukovala naopak Opava šla do protiútoku, před Stáňou však skluzem zasáhl obránce Dukly.

80
Střídání v týmu SFC Opava: ze hřiště odchází Tomáš Smola, přichází Václav Juřena.