konec FC Slovan Liberec – AC Sparta Praha
0:1
(0:0)
Komentuje: Tomáš Honzejk

Viděli jsme velice zajímavé utkání ve kterém zvítězila Sparta díky hlavičce Costy 1:0. V prvním poločase byl Liberec jednoznačně lepším týmem. Aktivním napadáním nedal hostům z Letné šanci. Jenže tento styl hry si vybral svou daň a ve druhém poločase už se Sparta dostávala více do hry. Svou aktivitu korunovala gólem Costy po centru Dočkala. Liberec dostal v závěru šanci na vyrovnání, když byla po zásahu VAR nařízena penalta. Nita ale Kozákovu střelu k tyči lapil a Sparta je i nadále na jaře stoprocentní.

90+8

90+8
Letenští drží míč v rohu a čekají na závěrečný hvizd.

90+7
Jakub Pešek tentokrát fauloval u postranní čáry. Tady je, zdá se, hotovo.

90+7
Sparta si zkušeně hlídá závěr utkání.

90+7
Další faul libereckých. Tentokrát se na polovině provinil Jakub Pešek.

90+6
Už se hraje nad rámec nastavení.

90+5
Florin Nita je stále ošetřován.

90+4
Vypadá to, že Sparta dobude Stadion U Nisy.

90+4
Libor Kozák ve snaze hrát míč fauloval brankáře Nitu.

90+3
Eldar Civić si pomohl v souboji rukama a je mu pískán faul.

90+2
Opět faulující chorvatský útočník Musa.

90+1
Nastavuje se 5 minut.

90
Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Bořek Dočkal, přichází Martin Hašek.

89
Petar Musa fauluje zezadu.

88
Střela z dálky od Romana Potočného se zakroutila až k rohovému praporku.

87
I když je Jakub Pešek jeden z nejrychlejších hráčů v lize, balón na hrací ploše nestihl.

87
Ofsajd i na druhé straně.

86
Navíc byl máván ofsajd. Takže vzrušení bylo zbytečné.

86
Obrovská šance pro Liberec! Nita nedosáhl na míč při výběhu a Kozák mohl skórovat. Branku však ani nadvakrát netrefil.