Z mé strany je to pro tuto chvíli vše. Přeji hezký večer a u dalších online přenosů na shledanou.

Držení míče: 50% – 50%
Střely na bránu. 3 – 2
Střely mimo: 2 – 1
Rohy: 4 – 5

Vyrovnané utkání mezi Baníkem a Spartou je u konce. První poločas nám nabídl spíše bojovný fotbal, při kterém bylo k vidění jen velmi málo nebezpečných akcí. Za zmínku stojí snad jen střela Stanciua, či akce Baroše nebo Šurala.
Ve druhém poločase se již gólovky zrodily. Ránu Roberta Hrubého z dvaceti metrů vyrazil hostující gólman Nita a na druhé straně si stejně výborně vedl i jeho protějšek Jan Laštůvka. Ten zastavil sólo Plavšiće, a tak se jediná gólová akce zrodila až v 77. minutě. Frýdek dobrou přihrávkou vyslala do úniku Benjamina Tetteha, který nedal domácímu brankáři šanci. Ostrava poté již zahrozila jen střídajícím Jakubem Šašinkou, jehož střela z první byla sražena hostující defenzívou. Tři body si tak za výhru 1:0 veze domů pražská Sparta, která je jako jediný tým Fortuna:Ligy stále neporažen.

90+7

90+7
Asi poslední šanci zakončit sebrali Jakubu Šašinkovi hostující zadáci a utkání je pomalu u konce.

90+6
Hosté se ale dlouhému nákopu ubránili a podnikli brejk. Následně však balon zase ztratili a Vukadin Vukadinović posléze za zdržování hry obdržel rovněž žlutý kartónek.

90+5
Josef Šural posléze zahrál nedovoleně ve středovém kruhu a rýsuje se tak další možnost pro Ostravu.

90+5
Teď už je však Baník dokázal připravit o míč a Jan Laštůvka hodně spěchá s následným odkopem od své brány.

90+4
Pražané zkušeně situaci uhráli na roh a i poté zůstanou u míče a mohou od rohového praporku vhazovat.

90+4
Ondřej Šašinka následně při návratu do obrany fauloval u postranní lajny a také on vidí žlutou kartu.

90+3
Po centru Roberta Hrubého míč propadl až na pravou stranu vápna, odkud pálil Ondřej Šašinka. Ten ovšem jen napálil clonící hráče Sparty.

90+2
Sudí Královec nyní potrestal Lukáš Váchu na střídačce nejspíš za nějaké nemístné protesty.

90+2
Další vlna emocí po zákroku jednoho ze Sparťanů na Fleišmana. Sudí však všechny vášně umravnil a Ostrava může rozehrávat přímý kop z levé strany.

90+1
Mebrahtu ještě stačil míč zasáhnout na hrací ploše, ale při souboji se Šindelářem fauloval. Rozehrávka pro Baník.

90
Pavel Královec nastavuje 7 minut nad rámec řádné hrací doby.

90
Žlutou kartu dostává Florin Nita (AC Sparta Praha).

90
Daniel Holzer teď dokázal odcentrovat přesně na hlavu Ondřeje Šašinky, který ovšem zakončoval téměř z hranice velkého vápna a bránu Nity navíc minul.

89
Jakub Šašinka nyní centroval již za brankovou čarou a navíc svou nabídku nasměroval jen do boční sítě. Následovat tak bude Nitův odkop od brány.

88
Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Martin Fillo, přichází Denis Granečný.

87
Diop ovšem po rozehrávce nakrátko špatně přihrál nabíhajícímu spoluhráči a hosté tak stačili balon odpálit do zámezí.