0:1
(0:1)
Komentuje: Radek Barkman

Díky za pozornost a mějte se fajn.

Hosté nakonec dokázali toto pražské derby ovládnout, když porazili svého soupeře 1:0. O jedinou branku zápasu se postaral v 25. minutě Juliš. Nejblíže k vyrovnání byl na konci úvodního dějství Schranz, ale zblízka hlavičkoval jen do tyče. Druhá půle fotbalem bavila o něco více, ale další velké šance na obou stranách už zůstaly bez využití. Bohemians si tak polepšili už na šest bodů, Dukla zůstává stejně jako Opava a Karviná bez bodu.

90+4

90+4
Záviška se zmocnil míče a odkopl ho daleko na soupeřovu polovinu.

90+3
Obrovský závar před brankou Valeše opět brankou nekončí! Po centru Miloševiče se balon odrážel mezi Holendou, Djuranovičem a dalšími, po závěrečném akrobatickém pokusu Holendy šel však nad bránu.

90+2
Podaného centr se k Holendovi nedostal, hrát ale nemohl ani Yusuf Helal na druhé straně.

90+2
Miloševič se pěkně uvolnil na pravé straně přes Vodháněla, jeho centr do vápna pak možná zastavila ruka jednoho z hráčů Bohemians, ale sudí Zelinka nezapískal.

90+1
Mašek si po zisku míče nekomplikoval život, Dukla je stále daleko od Valeše.

90+1
Nastaveny jsou ještě čtyři minuty.

90
Do tlaku Dukly se vkrádala křeč, přesto po rychlém přenesení hry na levou stranu a následném centru do vápna hlavičkoval z dobré pozice vedle brány Schranz.

90
Klokani drží míč daleko od své branky a navíc Dostál s Maškem vybojovali pro svůj tým i aut.

89
Za zdržování hry vidí žlutou kartu gólman Valeš.

89
Yusuf Helal faulován při převzetí balonu, hosté samozřejmě nebudou nikam pospíchat.

88
Miloševičův další centr z pravé strany jen o centimetry nenašel hlavu Holendy!

87
Na druhé straně zakončoval rychlý brejk po zpětné přihrávce Vodháněl, ale z první mířil těsně vedle branky Filipa Rady!

87
Pak ale Miloševič dostal míč do vápna na hlavu Brandnera, Valeš si ovšem připsal vcelku snadný zákrok.

87
Dukla krouží s míčem daleko od brány Valeše, hosté mají pořád síly na aktivní presink.

86
Po útočném faulu chvíle oddechu pro Bohemians.

85
Tu obstaralo i střídání Závišky za Vaníčka.

85
Agilní Holenda zase bojoval o míč v pokutovém území úspěšně, jeho nabídka na Djuranoviće ale byla přece jen zadáky soupeře sražena.