Z mé strany je to pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek večera a brzy se těším na shledanou.

Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 5:5.
Střely mimo: 4:5.
Rohy: 6:3.

Utkání je u konce, ve druhé půli Dukla potvrdila má poločasová slova, pokračovala v územní převaze a tu také přeměnila v obrat ve skóre. Na 1:1 vyrovnal chytrou tečí nejprve Holenda a o druhý gól se z po centru z rohového kopu postaral Bezpalec. Fotbalisté Bohemians si v závěru nevytvořili žádný větší tlak a z dnešního duelu tak odcházejí s prázdnou.

90+2

90+2
Hanousek se pustil po souboji na polovině hřiště do slovní přestřelky s Maškem, ani to ale už na výsledku nic nezmění.

90+2
Hraje se na polovině Bohemians, kde drží Dukelští balon, zdá se, že je o vítězi jasno.

90+1
Nastavovat se budou dvě minuty.

90+1
Z centru do vápna Dukly byl pouze roh, pro další centr si vyskočil brankář Rada, který byl navíc faulován a sám tedy bude moci z klidu rozehrávat.

90
Hosté se dopustili faulu na polovině soupeře, klokani se vrací k balonu, dle všeho uvidíme dlouhý nákop do šestnáctky.

89
Přihrávka za obranu měla najít Jindřiška, nebyla ale dvakrát přesná, a tak ji lapil brankář Rada.

88
Další balon směřující do vápna Dukly už si hostující beci pohlídali a hrozící nebezpečí zažehnali.

87
Po centru míč propadl mezi všechny hráče a strhl se tak trochu hokejový závar, nakonec se dostal ke střele Bartek, jehož pokus v pádu byl ale sražen těsně mimo. Uvidíme roh.

86
Hráči Bohemians vybojovali poměrně zajímavou standardní situaci.

85
Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Michal Bezpalec, přichází Michal Smejkal.

84
Na druhou stranu se pokoušel hru otočit Tetour, na jeho pas za obranu ovšem zareagovali pouze domácí obránci.

83
Domácí vybojovali míč a kombinují, Dukelští se však nechtějí příliš zatáhnout a už od poloviny hřiště napadají kombinaci klokanů.

82
Centr z velké vzdálenosti nepatřil k nejpřesnějším, a tak skončil v rukavicích brankáře Rady.

81
Dá se očekávat nápor domácích hráčů, zatím ale míč drží fotbalisté Dukly.

80
Dukla právě vstřelila branku!
Hosté otáčejí skóre utkání! Na přední tyči si na centrovaný míč naskočil MICHAL BEZPALEC, kterému se podařilo uklidit balon přesně ke vzdálenější tyči a brankář Berkovec vůbec nestačil zareagovat.