konec FK Mladá Boleslav – AC Sparta Praha
1:0
(0:0)
Komentuje: Petr Bílek

Je tu konec dnešního zápasu 20. kola ePojisteni.cz ligy mezi Mladou Boleslaví a Spartou. Domácí dokázali pokořit trápící se Spartu a vyhráli 1:0, když jediný gól zápasu vstřelil v 68. minutě po rohovém kopu Douglas Da Silva.

90+5

90+5
Již běží poslední minuta zápasu. Tohle Sparta již pravděpodobně nezvládne, protože se teď hraje ve středu pole a u míče jsou domácí.

90+4
Centr Néstora vyboxoval Šeda a následně míč do zámezí odvrátil Fleišman.

90+4
Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Jiří Valenta, přichází Pavel Čmovš.

90+3
Vukadinovič srazil loktem k zemi Michala Kadlece a dostává žlutou kartu.

90+2
Sparta se již bezhlavě tlačí do útoku. Letenští již prakticky nebrání a pokoušejí se alespoň o vyrovnání.

90+1
Další útočný výpad domácích skončil ofsajdem, ve kterém byl Přikryl.

90+1
Druhý poločas bude nastaven o pět minut.

90
Rozeběhla se poslední minuta normální hrací doby. Je ale jasné, že se bude dost nastavovat.

88
Magera postal balon na Vakudinoviče, ten byl ale ve vápně v ofsajdu a vzrušení bylo zbytečné.

88
Hybš nyní ale na polovině Boleslavi fauloval Mageru a je z toho opět míč pro domácí.

87
Sparta již hraje vabank. Hosté již brání pouze ve třech, všichni ostatní se tlačí na polovinu soupeře.