Pro tuto chvíli je to z mé strany všechno. Přeji hezký zbytek dne a u dalších on-line přenosů na shledanou.

Rohové kopy: 5 – 11
Fauly: 10 – 18
Žluté karty: 1 – 3
Červené karty: 0 – 0

Právě skončilo utkání mezi celky MFK Karviná a FK Mladá Boleslav. Po bezbrankovém prvním poločase, který však nabídl množství neproměněných šancí, slibovala druhá půle zajímavou podívanou. Ta pokračovala v nastoleném trendu a gólu se diváci dočkali až v 73. minutě. To si na centr Erika Puchela naběhl Lukáš Budínský, jenž svou hlavičkou rozvlnil síť za Janem Šedou. Ovšem za pět minut už bylo opět srovnáno. Ladislav Takács prostřelil po centru z pravé strany Laštůvku a začínalo se od znovu. Poté ovšem další branka již nepadla a oba týmy tak berou bod za remízu 1:1.

90+2

90+2
Ten ovšem Laštůvka vyboxoval a už se pravděpodobně nic nestane.

90+1
Tak ještě jedna možnost pro hosty. Z levé strany bude přímý volný kop zahrávat Mareš.

90
Karel Hrubeš nastaví v druhé půli 2 minuty.

90
V závěru normální hrací doby se dostal k hlavičce z malého vápna Tomáš Wágner. Jeho pokus však byl jednoznačně tečovaný hostující obranou, avšak to uniklo pozornosti sudího a bude z toho jen odkop.

88
Moravcův centr odvracel před Šislerem Stronati. Jeho zákrok byl klíčový, neboť poté by se karvinský hráč ocitl ve vyložené pozici.

87
Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Marek Matějovský, přichází Petr Mareš.

87
Střídání v týmu MFK Karviná: ze hřiště odchází Erik Puchel, přichází Lukáš Duda .

85
Janečka se marně domáhal rohového kopu. Hlavní sudí byl neoblomný a ukázal, že se bude odkopávat od brány Boleslavi.

84
Ovšem Erik Puchel nedokázal přestřelit zeď, která míč nadzvedla a bude z toho jen rohový kop pro Karvinou.

83
Tak pozor! Na hranici velkého vápna byl faulován jeden z domácích a Karviná má velkou možnost k vedoucí brance v podobě nebezpečné standardní situace.

82
Wágner se sice pral o míč se svým strážcem, ale nakonec o něj přišel.

80
Karviná se ihned pokusila o reakci. Ovšem střela zpoza šestnáctky byla velmi nepřesná a Šeda může v poklidu odkopávat.

78
Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Odpověď hostů na sebe nenechala dlouho čekat a máme vyrovnáno! Centr z pravé strany doputoval do pokutového území MFK, kde na něj domácí obrana nedosáhla. Míč se poté od Přikryla dostal na kopačky LADISLAVA TAKÁCSE, který z nějakých jedenácti metrů prostřelil Laštůvku.

77
Tu se pokusil prodloužit Košťál patičkou, ale to se mu nepodařilo a domácí o míč přišli.