konec FC Zlín – SK Slavia Praha
0:4
(0:3)
Komentuje: Jan Kobylík

A je konec! Slavia si odváží ze Zlína veledůležité tři body za jasné vítězství poměrem 0:4 a prodlužuje svou sérii bez prohry na 11 utkání. O vývoji zápasu již jasně napověděla první půle, kterou hosté vyhráli díky dvěma brankám Škody a jedné trefě Mešanoviče 0:3. V druhé půli se zápas už v podstatě dohrával. V 81. minutě ještě přidal jeden zápas Jaromír Zmrhal po pěkné kombinaci s Hušbauerem. To je ode mne vše, děkuji za pozornost a někdy zase na počtenou.

90+2

90+2
Domácí obrana si přihrává míč na vlastní polovině.

90+1
Sudí Hrubeš přidává k utkání ještě 2 minuty.

89
Centr Vukadinoviče byl ztečován a Zlín bude zahrávat ještě jeden rohový kop.

88
Poslední střídání Zlína. Matějova střídá David Hubáček.

88
Ještě jeden roh pro Zlín.

87
Jasmin Ščuk se nyní pokusil ohrozit branku Zlína z velké dálky a jen těsně netrefil branku.

85
Vukadinovič z pravé strany nejprve zkoušel centrovat, tento míč ale nenašel adresáta ve žlutomodrém dresu. Následně jej chtěl vyslat Fantiš, jehož pas byl příliš dlouhý a skončil za brankovou čárou. Odkop od branky Slavie.

83
Poslední střídání Slavie. Střelce čtvrté branky Slavie, Jaromíra Zmrhala, střídá odchovanec Zlína Lukáš Železník!

83
Vukadinovič chtěl ze standardky nacentrovat míč do vápna, to se mu ale nepodařilo a míč tečoval míč ve zdi.

81
Slavia právě vstřelila branku!
A je tady čtvrtá branka Slavie! Josef Hušbauer pláchnul celé zlínské obraně a předal míč do lepší pozice JAROMÍRU ZMRHALOVI, který prostřelil Dostála – 0:4!

79
Vukadinovič vybojoval svou aktivitou autové vhazování v blízkosti rohového praporku.

78
Hra v posledních minutách ztratila tempo a zápas se už pouze dohrává. Nyní kombinují obránci Zlína s míčem na vlastní polovině.

76
Traoré nyní fauloval Ngadjuiho v půli hřiště.

75
Antonín Fantiš nyní zbořil Hušbauera, který leží na otřesen na zemi. Fantiš za to vidí žlutou kartu.

74
K hlavičce se dostal Josef Hnaníček, kterou ovšem nasměroval nad tři branku hostí.

73
Roh pro Zlín!

73
A Jordan je opět v ofsajdu.

72
Ke střele se dostal Josef Hnaníček, ta byla ale zblokována pozornou obranou Slavie. Následně je pískána ruka Holíka.