Z mé strany to pro dnešek bude všechno. Děkuji za pozornost a přeji krásný zbytek nedělního večera!

Střely na branku: 6:1.
Střely mimo: 5:0.
Rohy: 8:4.
Ofsajdy: 1:0.

Zápas je u konce, plzeňská Viktoria potvrdila roli favorita a porazila nováčka z Karviné 2:0!

Do vedení se dostala v 11. minutě, kdy o tyč parádně proměnil penaltu záložník Tomáš Hořava.

Červenomodří působili daleko lepším dojmem a Karviná se málokdy dostávala k balonu. Druhým gólem to ale stvrdili až v 58. minutě, kdy to byl znovu Tomáš Hořava, který po hlavičce Milana Petržely dopravil míč do prázdné branky.

V závěru zápasu ještě za ostrý faul inkasoval hostující Filip Panák červenou kartu.

Plzeňští tak vyhráli dnešní zápas 2:0!

90+4

90+3
S Hubníkem to nevypadá moc dobře, domácí kapitán leží na hrací ploše. Doufejme, že bude v pořádku.

90+2
Tohle byl velice ostrý a zbytečný šlapák v podání Filipa Panáka! Karvinský záložník tvrdě přišlápl Romana Hubníka a dostává rovnou červenou kartu.

90+1
Nastavovat se ještě budou dvě minuty, to už je pro hostujcí tým pochopitelně málo času.

90
Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Tomáš Hořava, přichází Patrik Hrošovský.

90
Na bližší tyči operoval Jaroslav Zelený, míč ale zakopl jen za postranní čáru. Nic z toho tedy nebylo.

89
Roman Hubník skluzem odehrál balon před Markem Janečkou, bude z toho rohový kop pro Karvinou. Jiskřička naděje pro hosty?

88
Michal Ďuriš po pasu od Poznara pronikal do šance v pokutovém území. Když se rozhodl odcentrovat na Krmenčíka, tak už s míčem došel za postranní čáru.

88
Ergys Kaçe pěkně přihrával do brejku na Michala Ďuriše, slovenský reprezentační útočník ale dostal míč nakonec na paty, takže z akce nic nebylo.

86
Druhá žlutá karta v dnešním utkání. Viděl ji hostující záložník Jan Moravec. Zápas už se opravdu spíše dohrává a Karviná zde s úspěchem nepočítá.

86
Michael Krmenčík operoval na levé straně hřiště, obránce Karviné Libor Holík ale plzeňskému útočníkovi zamezil v průniku dopředu.

85
Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Milan Petržela, přichází Michal Ďuriš.

84
Svěřencům trenéra Jozefa Webera se vůbec nepodařila kombinace, vykopávat tak bude Petr Bolek.

84
Tomáš Hořava sice nasadil jesličky Marku Janečkovi, k míči se ale dostal napadající Tomáš Okleštěk. Centr příchozího hráče ovšem byl velmi nepřesný.

83
Střídání v týmu MFK Karviná: ze hřiště odchází Pavol Jurčo, přichází Tomáš Okleštěk.

83
Michael Krmenčík se po centru Petržely nacházel v ofsajdu, veškeré vzrušení tak bylo zbytečné. Domácí útočník tak jako tak mířil nad bránu.

82
Zápas už se spíše dohrává. I když podobný obraz hry sledujeme po celou dobu – Viktoria je u míče a Karviná se k němu dostává jen málokdy.