Komentuje: Marek Kratochvíl, Michal Belšán

Z Plzně to pro dnešek bude všechno, děkujeme za pozornost a někdy příště na počtenou!

Držení míče: 61 % : 39 %.
Střely na branku: 11:5.
Střely mimo: 5:0.
Rohy: 11:2.

Je tomu tak. Pro Viktorii bude dnešní remíza ztrátou, pro hosty ale velice cenným bodovým ziskem! Po celý zápas byli viktoriáni lepším celkem, ale co jim to bylo platné.

V desáté minutě šli sice do vedení po brance Jana Kopice, necelých deset minut před koncem prvního poločasu však na 1:1 při ligovém debutu srovnal Martin Hašek.

Druhá půle se nesla ve znamení velkého tlaku Plzně a jedné tutovky Bohemians, branku jsme již ale neviděli. Oba týmy si tedy rozdělí po jednom bodu.

90+5

90+5
Dlouhý nákop Limberského skončil jen v náruči brankáře, to už byla zřejmě poslední akce dnešního utkání.

90+5
Jiří Jeslínek navíc na levé straně v souboji s Janem Baránkem získal autové vhazování pro pražský celek.

90+5
Jakub Hromada na počátku poslední nastavené minuty fauloval Michala Hubínka, což znamená poklidnou rozehrávku pro Bohemians. Těm to pochopitelně přijde naprosto vhod.

90+4
Nadějný centr Davida Limberského mířil do míst, kde vyčkávali Krmenčík s Bakošem. Jako první se ale k balonu dostala opora hostujícího celku – brankář Viktor Budinský.

90+3
Pražský celek už pouze odkopává balony daleko od defenzivní části hřiště, fanoušci hostí si žádají konec utkání. Domácí ale nadále neúspěšně dobývají obranu Bohemians.

90+2
Přízemní střela Jana Kovaříka byla hodně nepovedená, Budinský ji bez problémů dokázal zachytit, ačkoliv míč pár metrů před ním poskočil.

90+1
Marek Bakoš byl před vápnem faulovaný kapitánem Danielem Krchem, domácí dostávají k dispozici nadějnou standardní situaci.

90+1
Rozhodčí oznámil, že nastavovat se bude celkem pět minut. To je dost času pro Viktorii.

90+1
Tlak domácích pokračoval i nadále! Nejprve ze strany pálil Michael Krmenčík, ale znovu dokázal zakročit Viktor Budinský. K odraženému balonu se dostal Jakub Hromada, jenž ovšem mířil jen nad bránu.

90
Po řadě odrazů se v pokutovém území do balonu opřel Jan Kopic, jehož tvrdou ránu ale zvládl gólman hostí vyrazit! Dobrý zákrok.

89
Jiří Jeslínek zastavoval Tomáše Hořavu v postupu do útočné akce, za což inkasuje žlutou kartu.

89
Znovu se však k hlavičce dostali jen bránící hráči Bohemians. Viktoria má velký tlak, zúročit ho ale stále nedokázala.

88
Milan Havel nedovoleným způsobem zastavil Jakuba Hromadu, Plzeňané budou z pravého křídla zahrávat standardku.

88
Janu Kovaříkovi se ale centr nepodařil, žádné větší nebezpečí se tedy před gólmanem Budinským nekonalo.

87
Jednalo se o Martina Haška, který už není schopen pokračovat. Na hřišti ho nahradí Josef Jindřišek.

86
Domácí budou zahrávat rohový kop. Na trávníku ale zůstává ležet jeden z hráčů Bohemians, který si přivolal lékařskou pomoc.