Komentuje: Marek Kratochvíl

Pro dnešek je to ode mě vše, loučím se a přeji hezký zbytek víkendu.

Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 3:4. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 12:15. Fauly: 3:2.

Jablonec tedy nakonec svůj náskok uhájil a veze si z Ostravy všechny tři body. Vítěznou druhou branku přidal v 69. minutě Ruslan Mingazov, který hlavičkou zakončoval krásný centr šajtlí z dílny Martina Pospíšila. Domácí dokázali snížit zhruba o deset minut později zásluhou Davora Kukece a jeho proměněné penalty, na víc už se ale nezmohli. Navíc měli v závěru ještě štěstí když Karavajev s Doležalem nastřelili brankovou konstrukci za Pavlenkou.

90+2

90+2
Červenka teď fauloval Romeru. Místo útoku domácích tak následuje další rozehrávka hostů.

90+1
Martin Doležal se dostal ke střele z nějakých dvaceti metrů a levačkou napálil tyč!

90
Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Martin Pospíšil, přichází Daniel Rossi.

90
Kukec hlavou zakončoval, ale nepřesně. Hrubý bude odkopávat.

89
Nadějná pozice pro domácí tým z přímého kopu. Možná jedna z posledních šancí.

89
Žlutou kartu dostává Lukáš Masopust (FK Jablonec).

88
Přímý kop pro Jablonec. Ten s rozehrávkou příliš nepospíchá.

87
Narhův pokus z voleje zpoza šestnáctky Hrubý bez větších potíží zkrotil.

86
Žlutou kartu dostává Vít Beneš (FK Jablonec).

85
Karavejev byl teď blízko třetí branky Jablonce! Z hranice vápna pálil mimo dosah brankáře Pavlenky, balon se ale odrazil od jedné tyče do té druhé a zpět do hry.

84
Hosté teď drží balon a snaží se kontrolovat hru.

83
Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Karol Mondek, přichází Patrik Mišák.

82
Narh se nedokázal prosadit proti přesile hráčů Jablonce a ti okamžitě odkopávají balon až k Pavlenkovi.

81
Baník se nastěhoval s míčem na útočnou polovinu.

80
Jablonečtí teď mají s aktivními hráči Ostravy problémy. Ty vstřelená branka nastartovala.

78
Baník právě vstřelil branku!
DAVOR KUKEC se trefil přesně po pravé ruce Hrubého, který sice vystihl směr jeho střely, na balon ale nedosáhl. Baník tedy snižuje na 1:2.