0:1
(0:1)
Komentuje: Adam Kolář

Z mé strany je to pro dnešek vše, loučím se s vámi a brzy se u dalších sportovních zážitků těším na shledanou.

Zápas je u konce. Ve druhém poločase sice domácí hráči přidali, oproti první půli si už ale nevytvořili téměř žádnou gólovou šanci a vyrovnat i proto nedokázali. Sešívaní si tedy kvůli nešťastnému vlastnímu gólu Lukáše Štětiny odvážejí z Julisky všechny tři body za nejtěsnější vítězství 1:0.

90+3
Z centrovaného míče se ale nic neurodilo a rozhodčí záhy ukončil dnešní utkání.

90+3
Po Barákově faulu ve středu hřiště mají domácí asi poslední možnost skórovat, do vápna se vydává i Rada.

90+2
Deli odkopl míč tak, aby ho ztečoval dotírající útočník Dukly do autu, slávisté tedy zůstanou u balonu.

90+1
Nastavují se tři minuty.

90
Další nebezpečné přihrávce směřující do pokutového území zabránil skvělým obranným skluzem Barák.

89
Štětina se dostal k hlavičce v záklonu a míš poslal jen mimo.

89
Rohový kop pro Duklu.

88
V závěru utkání jsou to paradoxně hosté, kdo má více ze hry! Štohanzl vybídl pěknou přihrávkou ke skórování Zmrhala, proti kterému ale povystoupil Rada a jeho dělovku následně vyrazil.

87
Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Muris Mešanović, přichází Martin Latka.

86
Po centru do vápna Slavie si počínali hosté příliš agresivně a píská se útočný faul.

85
Mohlo být hotovo! Vukadinovič si to namířil středem hřiště až do vápna, odkud však sešívaný křídelník přestřelil.

85
Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Josip Jurendić, přichází Václav Vašíček.

84
Centrovaný balon propadl velkým vápnem ke Zmrhalovi, který se snažil ihned vyslat další centr, ten ale hodně přetáhl a balon skončil v zámezí.

83
Z něj se sice nic neurodilo, následně ale hosté vybojovali roh.

82
Vukadinovič byl na pravém křídle s míčem úplně osamocený, přesto si svým dobrým pohybem řekl o faul. Uvidíme volný přímý kop slávistů.

81
Hosté se po dlouhé době vydali na polovinu soupeře, kde bořil vybojoval autové vhazování.

80
Odražený míč doskákal na kopačky Štětiny a ten to znovu zkusil ze střední vzdálenosti, tentokrát cílil hodně mimo.