Střely celkem: 10:11
Střely na branku: 7:4
Střely mimo 3:7
Rohové kopy: 4:3

Nakonec jsme viděli velmi zajímavý zápas, který přinesl tři branky, řadu šancí a mnoho bojovnosti z obou stran. Skóre otevřel už v 8. minutě Vachoušek a když v 67. minutě zyvšoval Ljevakovič na 2:0, už to vypadalo na jasnou záležitost Teplic. Ale v 82. minutě snížil hostující Hubínek a Klokani ještě připravili domácím perných posledních třináct minut, při kterých se pokoušeli o vyrovnání.

90+5

90+4
Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Martin Fillo, přichází Jan Hošek.

90+3
Přijde ještě jeden nákop před branku Teplic.

90+2
Žlutou kartu dostává Jhon Mosquera (Bohemians Praha 1905).

90+1
Sudí Královec nastavuje zápas o tři minuty.

90
Schick dobře schoval střelu mezi obránci, Grigar se musel natahovat.

90
Bratanovič se svíjel na hřišti, jak kdyby ho přejel kamion, ale hráči Bohemky nechtěli hru přerušit. Na druhou stranu Bratanovič se po chvíli zvedl z trávníku a dostal míč přímo do běhu a okamžitě sprintoval jako za mlada.

89
Teplice už čistě odkopávají míče a soustředí se na hájení těsného náskoku!

88
Žlutou kartu dostává Roman Potočný (FK Teplice).

87
Bohemka se tlačí do útoku, na druhé straně se snažil Bratanovič přelobovat Zlámala, ale gólman Klokanů byl připraven.

86
Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Radim Breite, přichází Milan Matula.

85
Nakonec sledujeme ještě nesmírně zajímavý závěr zápasu a Bohemians cítí šanci v závěru na vyrovnání.

84
Acosta pálil jen těsně nad, pozor, tady mohlo být vyrovnáno!

83
Na druhé straně hřiště utíkali do brejku Fillo s Potočným, přestože šli sami na gólmana, nakonec z toho nic nebylo!

82
Bohemians právě vstřelili branku!
Střídající Michal Hubínek byl na hřišti sotva deset vteřin a už se po autovém vhazování dobře zorientoval ve vápně a dostal se do zakončení. Možná by vstřelil gól on, ale ještě se míč otřel o PATRIKA SCHICKA, který snižuje – 2:1.

81
Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Milan Jirásek, přichází Michal Hubínek.