konec FC Slovan Liberec – FK Dukla Praha
1:1
(1:0)
Komentuje: Jakub Martínek

Diváci na severu Čech nakonec viděli remízu 1:1. Pěkný ofenzivní fotbal skončil po gólech Šurala a Bergera nerozhodně, i když více ze hry asi mohli a měli vytěžit domácí hráči Slovanu, kteří především v prvním poločase na hřišti jasně dominovali.

Ode mě je to pro dnešek vše. Přeji Vám příjemný zbytek večera a zase někdy u dalších on-line přenosů brzy na počtenou.

90+2

90+1
Delarge nabil do střelecké pozice Sackeymu. Tomu ale rána nesedla podle představ.

90
Druhý poločas bude nastaven o 2 minuty.

89
Další rána Slovanu, která už mířila do branky! Šuralova parádní rána, ale ještě lepší zákrok hostujícího gólmana.

88
Odražený balon se dostal až k Pavelkovi, ten ale slabší levačkou jen vysoko přestřelil.

86
Slovan rychle spěchá dopředu a snaží se dostat do zakončení. Uvidíme, zda z toho něco bude.

85
Festival šancí pokračuje. Dukla se poprvé mohla ujmout vedení! Čajičovu hlavičku vytěsnil gólman Hladký na poslední chvíli mimo tři tyče.

84
Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Daniel Tetour, přichází Branislav Milošević.

83
Kerbr to neudělal vůbec špatně. Parádním zákrokem se ale prezentuje brankář Rada.

82
Pavelka byl kousek za hranicí vápna faulován Hanouskem a Slovan bude mít další dobrou možnost, jak ohrozit gólmana Dukly.

81
Velké věci se dnes dějí pod Ještědem a to ještě není zdaleka všechno. Do konce utkání ještě pár minutek zbývá. Slovan se tlačí do útoku.

80
Liberec ale penaltou pohrdl! Šuralovi se penalta nepovedla a gólmana Rada jí chytil.

79
Kerbr se prosadil v souboji 1 na 1 a bude z toho penalta pro domácí!

78
Centr od rohového praporku přistál na hlavě Pokorného, které ale netrefil zařízení.

77
Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Michael Rabušic, přichází Marek Bakoš.

76
Bartošák získal pro svůj tým rohový kop, za což je odměněn hlasitým potleskem.

75
Hovorka si teď hrál s ohněm a málem to pro Slovan dopadlo tragicky. Naštěstí domácí stačili na poslední chvíli neplechu před vlastní brankou uhasit.